Wpis z mikrobloga

Witam tu #chinskiekody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów. Dzisiaj promocyjne ceny na nową opaskę Mi Band 3, jak i na odkurzacze od Xiaomi:

Gearbest
Kulki hydrożelowe w różnych kolorach 9-11mm 10000 sztuk w cenie 0,59$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Powerbank Xiaomi ZMI 10000mAh w cenie 17,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi Band 3 w cenie 33,79$ z kodem GBXMB3 (bez refa)
Xiaomi Mi5X 4/32GB złoty w cenie 169,99$ kod nie jest potrzebny (bez refa)
Latarka LED Convoy S2+ w cenie 9,99$ z kodem GBPROMO3 (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot international w cenie 289,99$ kod nie jest potrzebny (Bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Mi Robot 2 w cenie 436,99 z kodem HKroborockS50 (bez refa)

Banggood
Xiaomi Wiha - zestaw wkrętak aluminiowy z 25 bitami w cenie 17,55$ z kodem c709fb (bez refa)
Xiaomi Mi Band 3 w cenie 35,11$ z kodem midb3nd (bez refa)
Xiaomi Redmi S2 4/64GB Global w cenie 169,99$ z kodem BGBRS264 (bez refa)
Laptop Xiaomi Air 13 i5-7200U 8/256GB MX150 w cenie 719,99$ z kodem b9ea67 (bez refa)
Laptop Xiaomi Mi Notebook Pro 15,6" 16/256GB i7-8550U w cenie 1028,04$ z kodem 5045a6 (bez refa)

*Lightinthebox
Xiaomi Mi Band 3 w cenie 32,99$ z kodem MIWATCH8 (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB Snapdragon 636 w cenie 199,99$ LITBRMN6 (bez refa)
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 wersja EU czarna i biała w cenie 410,72$ z kodem LIXIAOMIM365 (bez refa) w cenie wszystkie opłaty i dostawa

Geekbuying
Magazyn PL
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot w cenie 339,99$ z kodem AWTKLUPH (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot 2 w cenie 459,99$ z kodem ETUALACO (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody, Polub nas na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Oznaczenia magazynów:


Szukasz więcej?
Polub stronę na Facebooku lub dołącz do grupy na FB
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife i Xiaomi
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

Linki bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda #geekbuying #lightinthebox
rybak_fischermann - Witam tu #chinskiekody zapraszamy na #promocje do chińskich sklep...

źródło: comment_jFyjVWiM8gRs2RAXtgRn5v2WRWiy1LqL.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz