Wpis z mikrobloga

@polik95: Ja go oglądam od początki i sądzę, że dorosły człowiek ma prawo do zmian, lenistwa, nie podporządkowywanie się "dzieciom" :) Jak ci się nie podoba, wystarczy zmienić kanał a nie na mawiać jak gimbus do łapkowania w dół, ale rób jak uważasz, może jak dobijesz "pewnego" wieku to zrozumiesz, że to DZIECINADA :)
@polik95: Tak, masz rację, ale wy robicie to specjalnie - dzień w dzień. Wystarczy poczytać tag :) Co innego nie udzielać się na tagu, dać łapkę i więcej go nie oglądać. Po za tym masz tu wyżej napisane- aby łapkować w dół :) więc jak mi to wytłumaczysz? jeśli to nie dziecinada.
@MatkaTeresa To jaki jest ten pewien wiek?
Wiek tetryka z osteroporoza?
Otoz zobaczylem czym jest jego kanal, jaki content wrzuca na swoj kanal. A mialem go dzisiaj w proponowanych filmach na yt.
Nie ogladam zalosnych vlogow itp, jest to pierwsze takie gowno ktore zostalo mi zaproponowane.
Obejrzalem kilka minut z roznych klipow, randomowych, te stare i nowe i stwierdzilem ze jest to content tak niskiej jakosci, tak pozbawiony chocby zdzbla merytorycznej wartosci
@Modzian: Jeśli wyskoczyło ci coś czego nie chcesz oglądać, to nie oglądaj. Czy twoi rodzicie siedzą o danej godzinie, czekając na video z youtuba "które się im nie podoba" specjalnie by łapkować w dół? wątpię.. Tym się różnią dorośli od dzieci. Dzieci będą się mściły, buntowały, namawiały- tak jak robi teraz wykop :) Bo im się nie podoba to co szafa robi. Od kilku dni próbowali go łapkować w dół- udało
@MatkaTeresa Tylko utwierdziles mnie w przekonaniu, ze jestes dzieckiem.
Sprawdz sobie moj profil, nie zobaczysz tam tagow zwiazanych z yt.
Gardze polska scena yt (od pato przez vlogi) co mozesz wyczytac z moich komentarzy, wiec nie czekam na to #!$%@? zeby dac lapke w dol.