Wpis z mikrobloga

Przypominam jak nisko upadliscie bratając się z OMZRiK (wideo)... Tylko po to, aby zniszczyć życie #mahonek , który NIE jest niebezpieczny, a konsekwencje waszych działań i manipulacji mogą być dla niego bardzo duże. Akcja z #gural na duży +, ale co do bezbeka nie potrzebna, na sile, manipulacja pociętymi nagraniami tylko z osobistej nienawiści do jego osoby. Dla was skopiowanie jakiegoś tekstu i linku do pociętych materiałów i wklejenie ich do maila, a następnie wysłanie do redakcji to kilka sekund. W chwili obecnej jest wielkie BUM w mediach na patostreamy i edofilow, wiec dzieki wam pewnie Mahonek znajdzie się na pierwszych stronach, ale czy naprawdę na to zasługuje? Zniszyczc mu całkowicie zycie? Latka edofila zostanie z nim do końca życia, a wiadomo, ze nim nie jest. Miał głupie teksty do młodej widowni, na ome itp. Jest głupi, prowadzi idiotyczny content, ale nie jest osoba jaka próbujecie przedstawić redakcjom, a co za tym idzie całej Polsce. Zastanówcie się co robicie...
#mahonek #patostreamy #danielmagical #oswiadczenie
N.....8 - Przypominam jak nisko upadliscie bratając się z OMZRiK (wideo)... Tylko po ...
  • 65
  • Odpowiedz
@Finnello: zacznijmy od tego, że rodzice tak wychowali dzieci, że pozwalają pokazywać sobie takie rzeczy. Tu dużo robi i weryfikuje wychowanie ponieważ jakby rodzice nie tyle co pilnowali bo też nie każdy rodzic na to ma czas ale pokazanie i wytłumaczenie rzeczy które są normalne a które nie odpowiednie. I taka dziewczynka powinna odrazu się rozłączyć albo inna nie pokazywać dupy. I NIE mówię, że to nie mahonka wina bo
  • Odpowiedz
@Finnello: jprdl człowieku zacznij odróżniać internet od życia normalnego. Jak rodzic wytłumaczy, że tego i tego nie robi się w internecie to dziecko za #!$%@? takiego czegoś nie zrobi a skoro rodzice nic nie tłumaczą i nie wychowują to takie dziecko uważa, że to jest normalne. Teraz przykład jak dziecko jest od małego molestowane to będzie myślało, że każde dziecko tak samo ma w domu.
  • Odpowiedz
@Finnello: Serio ty masz umysł 10 latka. Czy ja gdzieś usprawiedliwiam zachowanie mahonka? czy go bronię? NIE!
Po prostu pisze, że wina nie leży tylko po jednej stronie ale też po stronie nie tyle co dziewczynki ale po stronie rodziców którzy nie tłumaczą zagrożeń w internecie skoro wiedzą, że dziecko siedzi na internecie. Jak byłem mały i mi rodzice tłumaczyli aby nie rozmawiać z obcymi starszymi ludźmi na podwórku a
  • Odpowiedz
@Maszeke: Na shotach całych jest jasno pokazane ale wczoraj czy tam przedwczoraj ktoś wstawił link z tak pociętym materiałem, że głowa mała. Wyglądało to tak mahonek się pyta dziewczynki ile ma lat ona odpowiada 14 a zaraz dupę pokazuje już inna pełnoletnia osoba. I to było #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Finnello: dopiszę ci jeszcze może łatwiej ci będzie odpowiedzieć na twoje pytanie. PRAWNIE TO JEST WINA MAHONKA I TU NIE MA NIC DO PODWAŻENIA ALE MI CHODZI O BARDZIEJ STRONE WYCHOWANIA GDYBY BYŁO WYCHOWANIE W TYM ASPEKCJE TO BY DO TEGO POKAZYWANIA DUPY NIE DOSZŁO. TERAZ CZAISZ BO JUZ PROSCIEJ SIE NIE DA.
  • Odpowiedz