Wpis z mikrobloga

Jak wybrać telewizor?
Tzn na co zwrócić uwagę, na jakim systemie najlepiej żeby był itp. bo zacofany w tej kwestii jestem i kompletnie się nie znam. Kojarze, że był kiedyś Android na TV i na tym się wiedza kończy xD

Telewizor chcą rodzice sobie kupić:
-budżet 2,3k
-wifi
-obsługa klawiatury bezprzewodowej z touchpadem(jest coś takiego?)
-4k
-płaski (bez zakrzywionego ekranu)
-lekki zamiennik komputera do przeglądania neta (przeglądarka)
-49-55cali
-najlepiej by go po prostu włączyć i ma działać, bez zawieszeń i customizacji
-najlepiej by kiedyś można było podłączyć netlflixa i inne apki
Jakaś strona jak szukamlapka.pl albo tag # pustulkowelaptopy tylko z telewizorami? :D

  • 10
@jan7796: sam nie wiem, po prostu kompletnie nie znam sie na obecnych mozliwościach telewizorów xD
O komputerach mógłbym sporo gadać/ złożyć od a do z, ale telewizja to czarna magia
Szukam czegoś co by działało, miało dostęp do dużej bazy apek, nie wieszało się, minimum obsługi, dostęp do neta, przeglądarka. youtube, odtwarzanie filmów z dysku w 4k bez zacięć itp
@uzbek23: ja bym na Twoim miejscu zaczekał jeszcze troche i kupił oleda. Miałem kilka lcd, ficzerów praktycznie w ogole nie uzywałem bo podłączyłem sobie mikro komputer do hdmi na ktorym jest wszystko i jeszcze wiecej a ostatecznie wrociłem i tak do plazmy na ktorej mam o wiele lepszy obraz od kazdego lcd.
@uzbek23 Kupiłem pół roku temu i nie żałuję. LG 49UH603V, posiada wszystko co wymieniłeś, HDR 4k Netflix... na najnowszej aktualizacji śmiga aż miło. No i cena fajna bo kosztuje 2 tysiące chociaż ostatnio widziałem go w promocji za 1800zł.