Wpis z mikrobloga

Tarnica 1346m - przypuszczam, że nocą najciemniejsze miejsce w Polsce, gdzie Droga Mleczna ciągnie się do samego horyzontu i można pomylić ją z chmurami oświetlonymi światłami latarni z pobliskich miejscowości... No właśnie, gdyby chociaż w pobliżu były jakieś latarnie ;) Tutaj kończą się również granice możliwości amatorskiej lustrzanki jaką jest mój 60D. Widoki zapierają dech w piersiach, a przenikliwy wiatr nad ranem pokonuje warstwę grubych ubrań. Nie do opisania przeżycie. Na prawo od krzyża złapał się meteor, zwany również potocznie spadającą gwiazdą. #bieszczady #astrofotografia #astrofoto #gory #fotografia trochę #krajobraz #polska #mojezdjecie Zapraszam również na mój instagram
andg - Tarnica 1346m - przypuszczam, że nocą najciemniejsze miejsce w Polsce, gdzie D...

źródło: comment_X829NlOEaXoLtyeIgY8SeGaaHyFzOkOa.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@esquina: Nie jestem jakimś znawcą Bieszczad, sam poszukaj miejscówki na mapach. Często na google maps są zaznaczone różne tarasy widokowe. Zerknij na mapę którą wrzuciłem nieco wyżej ->[mapa](https://www.lightpollutionmap.info/#zoom=10⪫=6310712&lon=2502062&layers=B0TFFFFFFFF) widać na niej, że nieco na południe od Polańczyka masz bardzo ładne niebo, byle oddalić się od centrum miasta o parę kilometrów i wystarczy ;)
  • Odpowiedz