Wpis z mikrobloga

Gdzie lepiej kupić LG G6

  • Amazon - zewnętrzny sprzedawca (FBA) 56.0% (14)
  • Bestcena 44.0% (11)

Oddanych głosów: 25

  • 17
@L3onek: Kiedyś to czytałem i chyba nie jest to aktualne. Jakiś czas temu kupowałem u nich Xiaomi Mi A1 i telefon faktycznie jest nowy. Z fakturą na firmę też nie było problemów. Jednak nie wiem jak wygląda u nich obsługa gwarancyjna.

Niestety nie wiem też jak to wygląda w Amazon w przypadku zewnętrznych sprzedawców. Stąd mój dylemat.
Kupiłem w Bestcenie ok 2 lata temu LG G4, którego używam do dziś. Mieli obsuwę przy wysyłce o kilka dni (3-4, nie pamiętam już dokładnie) za co przeprosili i z własnej woli ostatecznie jeszcze obniżyli cenę o kilkadziesiąt zł (chyba ok 60 zł). Fakturę dostałem, na serwis nie miałem potrzeby wysyłać. Telefon na pewno był nowy i nie brandowany.
@Matpiotr: Bo planowałem zakup Moto G6 Plus za 1300zł. Jednak zdecydowałem się naciągnąć budżet i kupić LG G6 za 1400zł (Amazon i Bestcena). Nie będę wstanie dopłacić kolejne 150zł aby kupić w xkom lub rtvagd.
Tez chce kupic ten telefon ale za posrednictwem Empiku mysle to zrobic (minimalnie drozej), wtedy odbior w salonie. Z tego co widze to tez bestcena jest. Pytanie do kogo w razie reklamacji jakby co.
@niezly_kokos: Jeżeli rachunek lub faktura będą wystawione przez empik (a podejrzewam, że tak będzie), to reklamacje składasz w Empiku lub w ramach gwarancji do polskiego serwisu LG (może odsyłać do sprzedawcy).

Generalnie z tego co wyczytałem, to bestcena w ramach cieć właśnie próbuje aby klient sam realizował reklamacje bezpośrednio w serwisie LG - doradzają co i jak. W przypadku Empiku, pewnie to Empik się wszystkim zajmie za ciebie.

Ja jednak zdecydowałem
@VukoDrakkainen
Doszedł. Z minusów, to pudełko miało zerwana plombę - może przed wysyłką sprawdzają zawartość. Po wyjęciu z pudełka bateria rozładowała się po 15min. Jak kupowałem taki sam telefon Mamie, ale w X-Kom, to bateria wytrzymała kilka godzin. Możliwe że Bestcena sprzedaje leżaki magazynowe. Teraz bateria trzyma normalnie. Po za tym telefon w idealnym stanie - nie podejżewam aby go ktoś wcześniej używał. Udało się go bez problemu zarejestrować na stronie producenta.