Wpis z mikrobloga

@olekturbo: phpstorm, dalej netbeans (który de facto dla mnie jest wygodniejszy z tego względu, ze go dużo lepiej poznałem). Nie wiem jak sublime i brackets, z lekkich edytorów używałem vs code i pomimo zestawu pluginow brakowało mi konkretnego intellisense i innych bajerow, acz jako edytor sam w sobie (JS!) jest bardzo spoko
Ja korzystam z PHP Designer ale nie polecam bo jest już w #!$%@? przestarzałe. A PHP Storm jest cholernie drogi.

Wciąż żyję nadzieją, że może jednak PHP Designer dostanie kiedyś aktualizację ale to raczej małe szanse, bo to projekt jednej osoby która już chyba straciła ochotę i siłę na programowanie i rozwijanie aplikacji. Niestety.
@olekturbo: Phpstorm rządzi mimo wszystko, ja jednak korzystam z visual code wraz z wtyczkami do phapa:
php cs fixer
phpcs
php IntelliSense
php docblocker
Laravel Blade Snippets

I powiem że w cholerę potężne to to i wszystko po za phpstormem się chowa, za IntelliSense to nobel powinien być ;)
netbeans


@Hilarious: Bardzo lubię, ale ślimaczy mi się na Linuksach jak sto #!$%@?ów. Wyłączałem część pluginów itp., ale nadal słabo. A szkoda. Teraz poznaję VS Code i raczej przy nim zostanę na jakiś czas.
@idiot: ja w poprzedniej pracy gdzie pracowałem na bardzo słabym sprzęcie miałem ten problem na windowsie, wiec przerzuciłem się na debiana i netbeans śmigał jak zły