Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Media nauczyly mezczyzn, ze kazda reklama z udzialem kobiety musi promować seks.


@dwustokrotka: a to kurde ciekawa teoria. Bo jakoś w życiu nie widziałem ani jednej reklamy promującej seks. Głównie dlatego, że seks można dostać za darmo a więc nie ma kto i komu go promować. Najbliżej byłby chyba reklamy burdeli ale nie istnieją oficjalnie. Albo reklamy roks, ale one technicznie to sprzedają siebie.

To ciekawych rzeczy mnie te media
  • Odpowiedz
@Naxster: skrót myślowy - chodzi mi o to, że każda kobieta w reklamach jest seksualna, piękna, gładka, młoda, szczupła - każda obiektywnie atrakcyjna. Dlatego komentarze pod tymi zdjęciami tutaj są jakie są, że hurrrr obrzydliwe, to niby ma być ładne?? xD otóż nie, nie wszystko co reklama i zawiera kobietę ma być ładne i seksowne
  • Odpowiedz
chodzi mi o to, że każda kobieta w reklamach jest seksualna, piękna, gładka, młoda, szczupła


@dwustokrotka: i faceci też, chyba, że celem ma być pokazanie nieatrakcyjnego. Reklamy pokazują ładnych ludzi. Ludzie lubią ładnych ludzi. Ludzie lubią być w jednej grupie z ładnymi ludźmi, więc kupią produkt sygnowany ładną osobą.

Więc owszem jest to racjonalne oczekiwanie, że ładne
  • Odpowiedz
@dwustokrotka: no i mami ad personam bez tresci. Ja tez wyrazam swoja opinię. Tylko zamiast stawiac wziete znikad tezy to je obalam

Niezłej dozy hipokryzji trzeba, by po postawieniu psychoanalizy wszystkim obecnym i skonstuowaniu z powietrza grubych tez o marketingu i psychologii nazywac kogos pseudointelektualista
  • Odpowiedz
@dwustokrotka przecież jest dupa I cycki to i tak kogos będzie to pociągać może to jakieś murzynskie trendy. Nie rozumiem w ogóle pokazywania się nago i rozbieranych reklam, tylko po to by się o tym mówiło. #!$%@? to i tyle. Jeśli Ci się to podoba to reklamy na ciebie działają.
  • Odpowiedz