Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eloo. Trafiliście kiedyś na swoich rodziców uprawiających seks? Widzieliście, słyszeliście?
Jezu jak ja sobie przypomnę ile to razy słyszałem, widziałem zza drzwi (jako dzieciak nie umiałem pohamować czasem dziecięcej ciekawości), kilka razy w tym samym pokoju, mimo że nie spałem, choć myśleli pewnie, że jest inaczej xD
Wykształcenie mam, moi rodzice to inteligentni ludzie po studiach, przy groszu, mądrzy i oczytani. A jednak coś takiego..
Teraz bliżej mi do 30-tki, a czasem zastanawiam się czy, i w jakim stopniu, #!$%@?ło mnie takie ich zachowanie....
Jestem jedyny czy jak?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
  • Odpowiedz
CzarodziejskiHultaj: Kiedys czytałem że małżeństwo uprawiało ostry seks gdzie od ją podduszał itp i do pokoju weszła ich kilkuletnia córka która zobaczyła pewne rzeczy i trzeba było udac się z nią chyba do psychiatry dziecięcego bo doznała jakiegoś szoku, dosłownie, i przestała mówić, zamknęła się w sobie - taki to miało na nią ogromny wpływ.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
ZakochanaObywatelka: Nie wiem, czy też łapie się w temacie, ale raz przyłapałam kuzynkę z wibratorem. Potem z ciekawości jej podkradałam i na sobie testowałam. Oczywiście potem myłam, ale mimo to mam ciarki żenady jak sobie przypominam używanie po kryjomu tego samego wibratora ()

Zaakceptował: Zkropkao_Na}
  • Odpowiedz