Wpis z mikrobloga

@Omate: jeśli chodzi o sprzęt to moim zdaniem w wersjach slim obie konsole są na tym samym poziomie. Ps4 ma ciut lepsza moc/wydajność, a xbox ma lepsze pady i cicho chodzi.
Jeśli chodzi o cenę/dostępność gier to xbox wypada zdecydowanie lepiej: można grać w gry ze starych xboxow, jest abonament na gry (płacisz kilka złotych na miesiąc i masz dostęp do ok 100 gier) i są generalnie tańsze. Ps4 za to
@juma777: dzięki za tak wyczerpująca odpowiedz :) głownie chodzi mi o to by to ładnie wyglądało, po to kupiłem tv 4K ( ͡° ͜ʖ ͡°) exclusive na ps4 sa dość zachęcające ale jak bede mógł zagrać w wiele gier za małe pieniądze i do tego w dobrej jakość i chyba zdecydował bym sie na xboxa. Kurczę mega ciężki wybór. Człowiek tez tak nie ma czasu na granie.
@Omate: @juma777:

abonament na gry (płacisz kilka złotych na miesiąc i masz dostęp do ok 100 gier)


1. XBOX Game Pass kosztuje o oficjalnym sklepie chyba 40zł/m-c. To cena regularna, czasem można trafić promocje.
2. Jeśli chcesz pograć w gry multi online to musisz mieć abonament XBOX Live Gold - też coś koło 35 zł/m-c (około)
3. Fajna opcja to XBOX Play Anywhere - kupujesz jedną grę i możesz grać
exclusive na ps4 sa dość zachęcające ale jak bede mógł zagrać w wiele gier za małe pieniądze i do tego w dobrej jakość i chyba zdecydował bym sie na xboxa. Kurczę mega ciężki wybór. Człowiek tez tak nie ma czasu na granie.


@Omate: Wiesz jak to jest jak masz dużo gier do ogrania? Ja miałem coś takiego w czasach jak piraciłem gry na pc. Człowiek chwilę pograł i zaczynał cos innego
Pobierz ironman49 - > exclusive na ps4 sa dość zachęcające ale jak bede mógł zagrać w wiele g...
źródło: comment_E9mmZd5KQ0p5BSIBtkCRuYQlFzPxzW5P.jpg