Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scorpjon: historia sama w sobie bardzo ciekawa, ale opisana tragicznie. Strasznie ciężko mi się to czytało.
Gdzie tu jakaś składnia? Logika ? Styl jakikolwiek ?

. Jedyne co się u jej ojca w domu przelewało to a-----l. Był wypadek z pijanym ojcem, gdy go wiozła będąc nastolatką.

(...)

Erichowi było to nie w smak. Ale ta miała silną kartę przetargową - wiedziała o kokainie, którą handluje Erich.
  • Odpowiedz
Ponowne pytanie techniczne: czemu mi akurat TEN WPIS z mikrobloga wybija na główną??? Ani go nie zaplusuję ani tagu nie mam w obserwowanych - na cholerę to wyłazi z mikro?
  • Odpowiedz
@dzony_: Cóż. Georg nie przyznawał się do gwałtu od początku. A z zeznań Ericha, czy Georga właśnie wynikało, że tego pierwszego tam nie było w momencie morderstwa. Georga ponownie przesłuchać nie można, a jak już wspomniałem, dla sądu DNA Ericha to za mało by udowodnić mu g---t.
  • Odpowiedz
@Scorpjon: z większości takich opowieści wynika, że jeśli nie chcesz, aby twoje dziecko było patologią, spraw, żeby miał normalne dzieciństwo. Ogólnie w głowie mi się nie mieści wizja ojca, który codziennie jest n------y i n--------a resztę rodziny przy każdej możliwej okazji.. masakra..
  • Odpowiedz
@mysz0n: No a ja takie przypadki znałem. Kumpel z gimbazy. Na ten moment wiem, że był przynajmniej raz w poprawczaku. Podobno podjął próbę ucieczki. No i nigdy nie zdobył nawet średniego.
  • Odpowiedz
@Scorpjon: Ewa za współudział czy przynajmniej ukrywanie morderstwa nie powinna czegoś dostać? W końcu była przy morderstwie, ciało chyba też przenieśli z lasu na pole jeśli rozumiem.
Sama się też nie zgwałciła. Wydaje się, że historia miała trochę inny przebieg niż przedstawiony przez Georga ale oboje z Ewą siedzieli w kieszeni Ericha.

Swoją drogą wolałbym chyba najpierw przeczytać przebieg śledztwa a potem przebieg morderstwa na podstawie zeznań i rekonstrukcji. Tak
  • Odpowiedz
@puszkapandory: Historia najpewniej miała inny przebieg. Ale wiesz...jedyny co chciał gadać nie żyje. Absolutny brak innych świadków. DNA Ericha nic nie dowodzi.
Aczkolwiek i mnie dziwi, że Ewa została wypuszczona. A nie dotarłem do jakiegokolwiek artykułu z dalszego postępowania karnego. A przynajmniej nic więcej nie znalazłem w polskich mediach.
  • Odpowiedz
Barze Napoleona przy Hauptstrasse w Bergisch Gladbach, dawniej małym mieście, a teraz części Kolonii.


@Scorpjon: poprawka. Bergisch Gladbach jest nadal autonomicznym miastem, ma nawet własne rejestracje - GL i nigdy nie była ani nie jest czescia Koln ;)
  • Odpowiedz