Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski ty chyba nie czaisz ze jestes obecnie juz rakiem kanalu i tylko go psujesz pokazujac ta swoja morde. Lepiej trenuj by utrzymac chociaz przez 3 min garde. Zostaw menelice z reszta ona i tak zaraz padnie na streamie i wszyscy beda swiadkami jej smierci, ktora ty doprowadziles. Zeby doprowadzic matke do takiego stanu by pod siebie robila + jace ktory jest maszynka szczajaca w gacie 24/7. Musisz byc dumny z tego ze reszta rodziny goski jest na tyle madra ze nie chce miec z wami kontaktu za to jak osmieszyles na cala Polske rodzine by zarobic hajs, matka stala sie menelica mieszkajaca z burdelu ktory nawet nie spelnia norm by mieszkac i jaca co sie go rodzina wyrzekla dzieki tobie, typ szczajacy z takim uzaleznieniem ze az pogotowie musi po niego przyjezdzac bo tak go podpijasz.
#danielmagical #patostreamy
  • 7
@dawidczeta: możesz pisać co chcesz, tucznik nie przyjmuje do siebie żadnych słów krytyki, prawdy itp on żyje w wyimaginowanym świecie w którym jest kimś a każdy kto pisze "negatywne" rzeczy robi to po to żeby go zniszczyć.
@marv0oo: Dziwne ze gocha mowila co innego ze oni sie od nich odwrocili. Tak czy siak ja sie nie dziwie by tak osmieszac wlasna rodzine... Jak juz sra, to bardzo blisko jest przyjechania smieciarki. A jak w dodatku chleja lewy spirit, bo grubas w taki nalog obojga wprowadzil to moze bedzie combo ktoregos dnia ze oboje glebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawidczeta: Ja sam obstawiam, że to rodzina się od tej meliny odwróciła i że goha jest o krok od wysypiska śmieci. Ale to, że grubas jest jaki jest to wina Gohabaala, więc nie jest mi jej żal