Wpis z mikrobloga

Zapraszam Was do obejrzenia filmu o największym cygańskim getcie na świecie "Projekt Lunik", który powstał podczas naszych wizyt na osiedlu w lutym i maju 2018 roku.

Początkowo tytuł filmu miał być inny, ale użyłem tej nazwy w tagu #projektlunik i ostatecznie uznaliśmy, że ta nazwa najlepiej oddaje to czym jest Lunik - nieudanym projektem komunistycznych władz.

Mam nadzieję, że materiał się Wam spodoba. Chcieliśmy aby był obiektywny i aby każdy oglądający mógł wyrobić sobie własną opinie. Film został zrealizowany niezależnie, bez wsparcia finansowego z zewnątrz czy zlecenia z telewizji.

--------------------------------

Wołam osoby, które wykopały moje AMA: Zamieszkałem na Luniku 9 - największym romskim getcie na świecie. Wołam Was bo uznałem, że skoro wykopaliście AMA to jesteście zainteresowani tematem. Wołanie ma charakter jednorazowy.

Wołam też osoby, które w lutym prosiły aby wołać ich gdy film będzie gotowy. Jeśli wykopywaliście też AMA to prawdopodobnie wołanie zostanie zdublowane, za co przepraszam.

Pozdrawiam
MG78 - Zapraszam Was do obejrzenia filmu o największym cygańskim getcie na świecie "P...

źródło: comment_vxFW5Ad29ol7eBzl7tPJAz5S2PqWp7UP.jpg

Pobierz
  • 81