Wpis z mikrobloga

ja też nigdy nie rozumiałem bólu dupy gejozy o brak możliwości zawarcia małżeństwa - w Polsce też mogą zawierać związek małżeński z kobietą, podobnie jak panowie hetero, i podobnie jak inni hetero nie zawrą małżeństwa z innym mężczyzną ¯(ツ)


@linijkana20cm:
To zakażmy heteromałżeństw, a zalegalizujmy homo-. Nie będzie to dyskryminacja, bo homoseksualista też nie będzie mogł poślubić osoby przeciwnej płci. A heteroseksualista będzie mógł poślubić kolegę. Dla prawactwa żadna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terion:

wszyscy szczęśliwi


Level up w robieniu #!$%@? z logiki xD a ranek się jeszcze nie skończył xDD
1.5/10 bo odpisałem, całe szczęście że normalni ludzie mają gdzieś #!$%@?, a wy lepiej zastanówcie się jaką kolejną literkę dołożyć do skrótu tak żeby reszta gejozy czuła się cieplutko przyjmowana xDD
Nigdy nie rozumiałem twierdzenia, że Chrześcijanie w Arabii Saudyjskiej są dyskryminowani. Przecież Chrześcijanie nie mogą posiadać Biblii i muzułmanie też nie mogą posiadać Biblii. Muzułmanie mogą posiadać Koran, ale Chrześcijanie też mogą posiadać Koran. Gdzie tu dyskryminacja?


Nigdy nie rozumiałem twierdzenia, że homoseksualiści w Polsce są dyskryminowani. Przecież homoseksualiści nie mogą brać ślubu z tą samą płcią i heteroseksualiści tak samo. Hetero mogą brać ślub z przeciwną płcią, ale honoseksualiści też mogą.
Nigdy nie rozumiałem twierdzenia, że homoseksualiści w Polsce są dyskryminowani. Przecież homoseksualiści nie mogą brać ślubu z tą samą płcią i heteroseksualiści tak samo. Hetero mogą brać ślub z przeciwną płcią, ale honoseksualiści też mogą. Gdzie tu dyskryminacja ?


@YouShallNotPass: lol - jeszcze takiego cepizmu tutaj nie spotkalem (a wiele widzialem) XDDDDD
Nie odczytal ironicznej analogii... i wygenerowal dokladnie to co jest wlasnie wysmiewane.
WTF XD