Wpis z mikrobloga

Ej, bo kompletnie nigdy nie interesowały mnie #patostreamy czy #danielmagical, ale powiedzmy, że ogólny kontekst mam. I jakoś od 2-3 dni mikroblog zasrany jest tekstami o walkach mma youtuberow xD
Myślałem, że to tsk dla beki, ale widzę, że chyba nie.
Czy ja #!$%@? dobrze rozumiem, że doszliśmy do momentu, w którym jutuberzy będą się sparingować na ringu? W sensie ktoś na serio coś takiego organizuje?

W sumie chciałbym to zobaczyć. To musialby byc festiwal żenady lvl2137. Zero mięśni, zero formy, zero techniki xD
  • 15
@GoodPain: Forma jakaś tam będzie bo część coś tam ćwiczy, ale tak - doszliśmy do momentu że takie coś ktoś organizuje. Dlaczego? Bo można nabić kupę hajsu na oglądaniu kompromitacji uczestników :) A i sami uczestnicy zadowoleni, bo dostaną zainteresowanie ludu.
Sam catering dla tych gwiazd, to nie małe pieniążki, a żeby jeszcze im się chciało przyjść, po błyszczeć w świetle jupiterów, to nie są tanie rzeczy. W każdym bądź razie, to raczej okaże się finansową klapą, tym bardziej że tego dnia są mecze 1/8 finału mistrzostw świata. Drugi powód to Boxdel, który jest współorganizatorem, nie jeden wykopek kupiłby PPV ale w tej sytuacji nie da zarobić Boxdilowi:)