Wpis z mikrobloga

#pokemongo #gotcha

Małe pytanko, bo nie ogarniam jeszcze tego. Chodzi o opcje w gotchy, tam jest 5 różnych

1. autocatch?
2. autocatch?
3. Auto-catch new Pokémon ONLY
4. wibracje
5. połączenie z telefonem

opcja 1 i 2 wydaje się taka sama, czy np. jedno z nich to pokemony a drugie pokestopy? jak tak to które jest które?
chodzi mi o tą opcję jak na zdjęciu

w opcji nr 1 jest animacja kręcącego się kółka, w drugim tego nie ma, tylko tym się różnią
Dryblas - #pokemongo #gotcha

Małe pytanko, bo nie ogarniam jeszcze tego. Chodzi o ...

źródło: comment_CTXSsu4rpQVQkpAijA7FrOCpGtYrWyhe.jpg

Pobierz
  • 20
@poziomek90: nikt nigdy nie pisał o czymś takim na silphroadzie, wymyśliłeś to sobie na podstawie jakichś swoich obserwacji na niesamowicie małej próbce, ilość rajdów dziennie na gymach to RNG, nie mamy na to żadnego wpływu

udowodnij, że jest inaczej
@Dryblas: @marek-wrzosek-94: Działa. Opcja numer 3 to pozwolenie na łapanie pokemonów, których wpisów jeszcze nie mamy w pokedexie. A nie łapanie tylko nowych.
Przykład:
Załóżmy, że nie mamy wpisu pidgey'a.
Jeśli mamy zaznaczoną opcję 2 (automatyczne łapanie pokemonów) + odznaczoną opcję 3 (łapanie poków, których jeszcze nie łapaliśmy) to spotkając Pidgey'a go-tcha nie złapie nam z go automatu. Tylko nie wiem czy dotkniecie przycisku rozpocznie łapanie czy trzeba łapać
@Brodal: myślę, że za dużo osób tego używa, żeby ich zbanowali, o ile w ogóle są w stanie wykryć kto używa gotchy a kto plusa, bo działają na tej samej infrastrukturze