Wpis z mikrobloga

@e900: A wystarczyło odkręcić dwie śrubki i zabrać tabliczkę z 807 z rozkładem ( ) Nie myśl że on dupę ruszy z tej Skody, on jest statystą w mieście nic nie robi, no chyba że coś się stanie że ktoś się wywróci w autobusie i potrzebna jest policja i te nieroby to są pierwsi do próby karania kierowcy
  • Odpowiedz
@e900: A wystarczyło odkręcić dwie śrubki i zabrać tabliczkę z 807 z rozkładem ( ) Nie myśl że on dupę ruszy z tej Skody, on jest statystą w mieście nic nie robi, no chyba że coś się stanie że ktoś się wywróci w autobusie i potrzebna jest policja i te nieroby to są pierwsi do próby karania kierowcy


@User001: Odkręcić dwie śrubki? przecież
  • Odpowiedz
@e900 To że on ma swoj zegarek to nie znaczy że jest zgodny z naszym w komputerze, nie wiem co on tam wpisuje ale mam ich kompletnie w dupie ( )
  • Odpowiedz
@User001: A czasami nie zastanawiasz się, czy jeden z takich podpierdzielaczy nie czyta tego co piszesz i za chwilę nie dadza ci wypowiedzenia,za narażanie firmy na szwank ? XD
  • Odpowiedz
@e900 A jakie to narażanie na szwank? Nie pisze nic na temat firmy XD Po drugie tu są takie braki w kierowcach że #!$%@?ć to mnie mogą jedynie za wódę, a że nie piję to jestem bezpieczny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@User001: nie zapomne tego, jak kiedyś w 807 babka nawyzywała typa od najgorszych tylko dlatego,że stała jak otumaniona przy drzwiach, a gdy drzwi się zamykały to chciała wysiąść :D Kiedyś wracając z Energetyków, babce jednej kierowca drzwiami nogę przytrzasnął w pobliżu kostki, gdy ludzie zaczęli mu mówić to powieział,że on między przystankami się nie bedzie zatrzymywał i niech się wstrzyma :D
  • Odpowiedz
@e900 Ile razy ja komuś już drzwiami #!$%@?łem, nie zliczę, ale nikt nie przyszedł się w pruć bo zawsze było to albo wbieganie do autobusu podczas sygnału do odjazdu albo przy wysiadaniu to samo ( )
  • Odpowiedz
@User001: to zapraszam na 64, tam często jest taki ścisk,że rekord będziesz mógł powiększyć :D nie kumam ludzi co stoją i patrzą się jak szpak w 5 zł a później szybko wskakuje do autobusu. raz kierowcy w mercedesie zacięły się środkowe drzwi i się otwierały co chwilę, patrzę, nie stoję w obrębie fotokomórki, a ten wyskakuje z tej swojej kabiny i do mnie z mordą,że mam albo wyjść albo mi
  • Odpowiedz
@e900 To ja na 86 stanąłem na Placu Rodła, otworzyłem drzwi wóz zgasiłem. Przyszedł czas odjazdu, odpalam wóz i 2 drzwi same z siebie zamykają się i otwierają i tak w kółko, zadzwonilem zgłosiłem to miałem zjeżdżać na bazę. Mówię ludziom zeby wyszli bo nie pojedziemy a oni co? Pchają się do tych 2 drzwi które chodzą jak gilotyna, no jakbym świniom tylko jeden korytarz do rzeźni otworzył...
  • Odpowiedz
@User001: nie grałeś nigdy we Froggera ? O.o a co do tych drzwi to u nas radzą sobie tym,że ciągną hamulec awaryjny, i od nowa odpalają i gaszą :D
  • Odpowiedz
@User001: Dlatego szanuję te stare volvo, bodajże BM10 czy jakoś tak, tam jak się drzwi nie chciały otworzyć, kierowca podchjodził szarpał i się otwierały :D Mam takie pytanko, jak hamulec postojowy czy tam przystankowy jest zepsuty to da rade się pojechać? bo ostatnio jechałem jakimś manem i kierowca ruszał zanim zamknęły się drzwi.
  • Odpowiedz
@e900 Wyłączasz przystankowy i możesz jechać z otwartymi drzwiami :D W Volvach nigdy drzwi się nie psuły, tym bardziej nie odbijały :D
  • Odpowiedz
@e900 No to w nowszych tak jest że mamy przełącznik od hamulca przystankowego i hamulca ręcznego, zwalniając blokadę przystankowego jesteś w stanie normalnie jechać z otwartymi drzwiami. Gorzej jak hamulce serio złapią na osi i się zapalą, wtedy wóz trzeba resetować i co najwyżej gasić koło (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz