Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia Solaris da radę, ale szkoda takich wozów tam wypuszczać bo rozpadną się szybciej niż podczas normalnej eksploatacji, 525 normalnie tamtędy przejeżdża. Autobus rezerwowy Solaris też ostatnio normalnie jeździł jak mnie ściągali z Chopina
  • Odpowiedz
@oba-manigger Nigdy więcej #!$%@? nie chce tego jechać podczas tych remontów, tę linię powinni w #!$%@? zawiesić ale za kilometry to są w stanie się pochlastać więc na siłę #!$%@? trzymają te linię. Prawdę mówiąc są to nieludzkie warunki do pracy dla nas kierowców
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Głównie rozchodzi się o naprawy tak jak mówisz, w Volvo niewiele już rzeczy robią a solaris to są koszta. Volva i tak idę na śmietnik za parę miesięcy a jedno do muzeum techniki podobno, ale to jest chore że nie podjęto decyzji o zawieszeniu linii. Ja rozumiem że uciekają pieniądze bo kilometry nie lecą, ale miasto jest od tego by pokryć koszta zawszenia takiej linii, w końcu to nie z
  • Odpowiedz
@e900: Od dwóch dni walczę z kaszlem i teraz już z katarem który mam od ilości pyłu który wdychałem tam przez całą służbę więc jest zajebiście. W zestawie powinni dawać maski pyłowe dla kierowców albo zamontować zraszacze w całym autobusie by kurz się nie unosił
  • Odpowiedz
@User001: Jak jest taka możliwość, to powinni zmienić trasę, bo nie oszukujmy się, idę o zakład,że ludzie zgodziliby się na zmianę trasy tylko,żeby nie jezdzić w pyle, przecież tam nawet oprzeć się nie da, nie mówiąc o siadaniu na krzesełkach, a znając mycie naszych szczecińskich autobusów, za jakiś czas autobus będzie ważył 30 kilo więcej od tego pyłu :D
  • Odpowiedz
@e900: Nie ma możliwości objazdu, przez Wojska Polskiego-Zalewskiego-Pawła VI nie ma to żadnego sensu bo nie wiadomo ile czasu może zająć przejazd przez te ulice, one są ciągle zakorkowane. Jak jeździłem 80 to zaobserwowałem że sporo osób jeździ albo do szpitala na Arkońską albo do Stoczni. Wystarczyłoby skrócić linię do Lasu Arkońskiego przy pętli tramwajowej tam by sobie zawracał i leciał znowu do stoczni. Od Szafera do Zakładów piekarniczych masz połączenie
  • Odpowiedz
@User001: co do mózgu w zditm to tam ktoś w ogóle go ma z zarządu? na prawym brzegu usunęli linię łącząca klucz,żydowce i podjuchy z basenem górniczym, bo jak to stwierdzili "po co ma się dublować z SST i przesunęli ją bodajże na bukowe, #!$%@?,że teraz praktycznie powietrze wozi, ale wazne,że zrobili zmiany :D A wiele starszych osób się skarży na to, gdyż ciężko im schodzić po tych schodach koło przystanku
  • Odpowiedz
@e900: Zakładam że nikt go tam nie posiada, mi tamte linie na prawobrzeżu nie wiele mówią więc się nie wypowiem XD Oni są od zarządzania ruchem w mieście, więc tak jak macie korki, zmiany organizacji ruchu to wszystko dzięki nim. Szkoda że nikt im nie podziękował w jakiś ciekawy sposób.
  • Odpowiedz
@User001: też czasami się zastanawiam, patrząc na decyzję ZDiTM czy tam ludzie z orzeczeniem nie siedzą :D podobało mi się jak przebudowywali basen górniczy, zrobili wszystko 807 jeździło za tramwaje, gdy skończyli przebudowę, to wzięli na tabliczce od rozkładu jazdy 807 nakleili kartkę,że już tramwaje działają i wuj XD typ w skodzie zditm siedział i zamiast ludziom powiedziec,że moga już wsiąść do tramwaju to sobie siedział i krzyżówkę rozwiązywał :D Z
  • Odpowiedz