Wpis z mikrobloga

XD i tak się żyje powoli na tym wykopie XD
Masz jakieś swoje poglądy które nie podobają się innym?
Jesteś idiotą, wjeżdżają ci na rodzinę, wyzywają od najgorszych XD wrzucają twoje zdjęcie w gatkach xDDDD (nie wiem co to ma w ogóle zmienić skoro sam je tu wrzuciłem XD jeszcze jakby gdzieś wyciekło) na priv dostajesz pogróżki XD a gdyby przyszło co do czego to by pewnie się pojawił gość co trzyma się latarni gdy wiatr wieje.
Cześć lewej strony zachowywała się w miarę normalnie i pisała jakieś swoje argumenty ale i tak plusowala te wyzwiska wiec nie ukryjecie swojej prawdziwej twarzy. Taką mamy właśnie wolność słowa XD
  • 57
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ale jak sami wrzucą jakieś bzdury o marszu niepodległości albo swój ból czterech liter odnośnie procesji to wszystko gra. Hipokryzja lvl skrajna lewica.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Prześladowania patriotów nie ustają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PS: Wciąż czekam na tę dziesiątkę sukcesów Trumpa. Ja się nie zadeklarowałem, a i tak na szybko dziesięć porażek mogłem wymienić.
  • Odpowiedz
Masz jakieś swoje poglądy które nie podobają się innym?

Jesteś idiotą


@Oskarek89: Ale to w odwrotnej kolejności powinno być, bo nie przez poglądy są zarzuty o bycie idiotą, tylko przez bycie idiotą są takie poglądy. Pomedytuj nad tym.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: oskarek #!$%@? uciśniony. Wszyscy cisną sobie bekę i tyle. Gdybyś jeszcze coś merytorycznego napisał a nie gòwnowpis z xD jak zawsze.
Przy każdej okazji nasrasz gdzie się da za plusy, a teraz hurr durr nie lubio mnie
  • Odpowiedz