Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ze mnie jest taka #!$%@?, ale na YT są "szoty" z najlepszych akcji na konferencji FAKEmma i powiem szczerze, że po 5 sekundach oglądania tego syfu czuje takie zażenowanie, szczególnie jak z ryja Tucznika wypływają jakiekolwiek nielogiczne wyrażenia. Tutaj reakcja jak zaczął krzyczeć na Polaka. Nie przeszkadza mu, że z pośmiewiska robi z siebie jeszcze większe niż dotychczas? On nie wie, że przy takich "gadkach" trzeba odpowiadać celnymi ripostami? na #!$%@? się drze? idę do sklepu po F16, żeby móc jakoś obejrzeć to do końca.

#patostreamy #danielmagical #famemma
lukan2460 - Nie wiem czy ze mnie jest taka #!$%@?, ale na YT są "szoty" z najlepszych...

źródło: comment_LGIHdnfsoIgmovnhHiQBn1B1M9EffCIc.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@lukan2460: To prawda co mówisz ale z drugiej strony go rozumiem bo wszedł do ludzi z którymi ma przetarg i którzy go tyrali na tej konfie w większości więc miał prawo wybuchnąć.
  • Odpowiedz
@ReeZe: Tucnzik nigdy nie będzie zwycięzcą w jakiekolwiek rozmowie. Nie kibicuje jemu, ani Polakowi, ale ten drugi chociaż dobrze mu odpowiadał. Tucznik tylko drze tego ryja i gada potłuczony o czymkolwiek, abyśmy mieli wrażenie, że potrafi powiedzieć jakieś złożone zdanie. Fakt faktem, że emocje biorą górą przy rozmowie, ale on także nie potrafił się wypowiedzieć na pytania reportera z Uwagi. Zupełnie gadał od rzeczy niezwiązane z pytaniem od tego dziennikarza. Tutaj
  • Odpowiedz
@lukan2460: No sorry, ale Polak dobrze odpowiadal? xD Tucznik jak tucznik, jak na niego wypadl calkiem dobrze. Polak z kijem w dupie, staral sie zachowywac "profesjonalnie" a wyszla karykatura.
  • Odpowiedz
@Fexo: Według mnie były momenty, gdzie Polak celnie go zripostował np.: był wątek o obrażanie rodzin ze strony Tucznika. Polak się z tym zgodził, ale przypomniał mu kto rzucił matką na wersalkę. I co ma odpowiedzieć na to? nic. Te jego streamy są dowodem nie tylko na fajne dymy i momenty gdzie jest normalny, ale także na jego idiotyzmy.
  • Odpowiedz
@lukan2460: Wez juz ich po tego komandosa do sklepu gosciu bo przykro sie robi. Ta konferencja to byla z definicji blazenada. Kazdy z obecnych to klaun ( Koszalin chyba nie przypadkowy) a ty cos pierdzisz, ze sie tucznik skompromitowal darciem ryja wsrod innych pajacow. Jakby mial w ogole pole do wiekszej kompromitacji niz 4 lata streamow. Ehh, #!$%@? mnie.
  • Odpowiedz
Ehh, #!$%@? mnie.


@Fexo: Pamiętaj, żeby wysłać Danielowi donejta nawet, gdy stream jest offline! Daniel czeka na twój bilet za 400 zł! Ktoś mu musi opłacić walkę!
  • Odpowiedz
@lukan2460: Klasyczny tucznik, przypomina mi się wizyta Niebieskiego. Grubas był mocno wnerwiony bo zdawał sobie sprawę że gość deklasuje go pod względem iq. Co do emocji podczas rozmowy też prawda, aczkolwiek warto pamiętać, że koniec końców tucznik jest amebą z FAS, w dodatku nadpobudliwą.
  • Odpowiedz
@lukan2460: To prawda. Tak czy siak cała konferencja była po to żeby podbić kanał famemma który nie ma zasięgów oraz przykuć uwagę dymami. Dla mnie to i tak porażka, mama blowa potrafiła w bardzo krótkim czasie wbić 100 tyś subów dzięki pomocy większemu jupiterowi a tutaj widzę kompletną klapę. Bilety się nie sprzedają a z PPV będzie tak samo mam podejrzenia że drugiej gali nie zobaczymy.
  • Odpowiedz
Grubas był mocno wnerwiony bo zdawał sobie sprawę że gość deklasuje go pod względem iq.


@ReeZe: To tak jest z każdą istotą, którą spotyka na drodze np.: Sonią. Dialog Magicznego z Polakiem:
D: "Na Polaka mam taką chrapkę jak na kociołek meneliksa".
P: "Trochę gejowo to zabrzmiało. Wolałbym, abyś publicznie tego nie powtarzał. Dzięki".
D: Spoko".
  • Odpowiedz