Wpis z mikrobloga

#!$%@? głupio wyszło. Bo Tomek ( @SZAMOT88 ) zdecydował odejść przez to że ktoś się albo nie zapisał i przyszedł albo ktoś się zapisał i nie przyszedł. No tak nie może być panowie. Tomek dobry kolega powinien zdecydowanie z nami grać. Nie może się taka sytuacja powtórzyć.
#poznanpilkekopie
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelgk Ja napisałem, że mój kolega przyjdzie, tak z 2h przed meczem, @daro2822 dopisał do listy, ale nie podbił liczby uczestników. Możemy ustalić, że jak jest komplet (np. 16 os.) to koniec z zapisami, koledze powiedziałem, żeby przyszedł, bo to różnie bywało.
  • Odpowiedz
@pwone: tak, nie podbiłem licznika ale to już był nadprogramowy gość bo @szamot88 był wcześniej zapisany i mimo wszystko też grać powinien! Widzę, że trzeba wprowadzić twarde zasady, że wbijamy faktycznie max 16 osób i tyle... jak się zapisze więcej to trudno - ostatni po dacie dołączenia zostaną zaproszeni na kolejne wydarzenie. A co do @szamot88 - bez urazy i przyjmij to proszę na klatę, ale nie zostałeś
  • Odpowiedz
  • 0
@daro2822 no to następnym razem wpisz w wydarzeniu, że limit 16 os. i do tyłu się będziemy zapisywać. A jak się ktoś wypisze to będziemy dobierać.
  • Odpowiedz