Wpis z mikrobloga

@zaklety25: Gram w tego champa, bo skoro quakelive umarł to jeszcze w zamkniętej becie coś dało się ugrać. Ja chyba już jestem za słaby na quake ;) Nie pamiętam kiedy FFA wygrałem.
  • Odpowiedz
@zaklety25: Ja to widzę tak, póki konsole nie zaczęły się rozdrabniać na wersję S - PRO to wybrałbym konsole do pykania sobie na sofie. Ale teraz to nie ma sensu. Z PC możesz mieć to samo co na konsoli(mało exclusive) i więcej. Wydatek jeden modernizacja jak chcesz. Fakt więcej zapłacisz, ale możliwości wygrywają(sam przesiadłem się z laptopa na PC mając konsole xbox360 aktualnie PS3 która się kurzy)
  • Odpowiedz
  • 0
@pixele ale fakt dla nawet trzech tytułów na rok chyba i tak lepiej wybrać konsole w skali na kilka lat ,takie mam wrażenie po Fifie chociażby , ale znowuż na konsoli nie program tak samo w Battlefield niestety :(
  • Odpowiedz
@zaklety25: xboxa360 miałem dla 3 gier. Fifa / gta4/ i najważniejsze table tennis ;) teraz ps3 bo multi za friko. i Tekken/gta 5. Aktualnie stoi nawet nie podłączone. Zastanawiam się sprzedać. To samo mam na kompie podpinam pady od xbox360(najlepsze ever) i mam dokładnie to samo
  • Odpowiedz