Wpis z mikrobloga

Dobry Den,
Mam dzisiaj dla was ciekawe #rozdajo dla fanów #deadpool #komiks #marvel
Ze wszystkich osób które dadzą plusa wylosuję jedną, która otrzyma kody na cyfrowe wersje wszystkich pięciu numerów mini serii You Are Deadpool. Jest to o tyle nietypowy komiks, że to my w pewnym stopniu decydujemy o jego przebiegu. W skrócie jest to komiks paragrafowy, gdzie dokonujemy wyborów, rzucamy kośćmi, zbieramy przedmioty, walczymy. Wszystkie numery tworzą jedną fabułę. Można zginąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) co udało mi się już dwa razy, ale za trzecim razem w końcu wygram :D

Do odebrania nagrody niezbędne jest konto na marvel.com komiksy można czytać w przeglądarce lub aplikacji mobilnej (nie tylko marvela ale i comixology). Komiksy oczywiście po angielsku.

Losowanie odbędzie się we wtorek wieczorem, zielonkom z góry dziękujemy ;)

Jeżeli będzie zainteresowanie, to w przyszłości rozdam jeszcze inne komiksy cyfrowe, np. pierwsze numery nowych serii Deadpoola, Hulka, Dr. Strange itp.

Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiper602 - Dobry Den,
Mam dzisiaj dla was ciekawe #rozdajo dla fanów #deadpool #komi...

źródło: comment_mFNsZDt9IeRV2OU529wtcVVNOG3XSvnq.jpg

Pobierz
  • 20
@pamietamfanzonuna nie wiem szczerze mówiąc. Na pewno są dostępne tez na polskim rynku do kupienia tego typu "gry"
@milatu Angielski w komiksach jest bardzo prosty ;-) do tego jak już zaczniesz czytać w tym języku to masz niemal nieograniczony wybór komiksów :-)
@krolik1337 tutaj jest ta zaleta, że wygodnie się czyta (pomijając kwestie legalności ;-)) w sieci znajdziesz praktycznie każdy komiks ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale fakt, mało
@Kiper602: zdaję sobie z tego sprawę, dostałem kiedyś na urodziny Spidermana (Pierwszy tom wielkiej kolekcji komiksów Marvela) i przyznam że czyta się to świetnie, mimo że po Polsku, a wolałbym w oryginale :D niestety, ceny komiksów papierowych są dosyć zaporowe, szczególnie dla budżetu studenckiego, więc chcąc coś poczytać trzeba się uciec do mniej legalnych środków, choć przyznam że chciałbym kiedyś zacząć składać swoją biblioteczkę :D
@krolik1337 Ja zaczynałem od wydań po polsku i mniej legalnych z neta, później przeszedłem na marvel unlimited ($10 miesięcznie lub $70 rocznie za dostęp do kilkudziesięciu tysięcy komiksów, nowe dodawane pół roku po premierze). Straszne wygodne bo nie musiałem wieczorem ściągać tego co chciałem poczytać w pracy, tylko kilka kliknięć i czytasz.

Teraz zaś kupuję papierowe nowosci z USA. Dopiero zaczynam zbierać i jak na razie mam 75 komiksów (zeszytów i wydań
@Kiper602: Tak, słyszałem też o tym, wydaje się świetnym rozwiązaniem, jak netflix czy spotify, ale do komiksów :D A jak cenowo wygląda sytuacja z zeszytami z USA? :D i ograniczasz się do Marvela, czy coś poza tym?
@krolik1337: zamawiam z polskiego sklepu atom comics i polecam najbardziej jak się da. Wysyłka nowości często w ten sam dzień co premiera w USA (a wysyłka z krakowa). Asortyment olbrzymi. Cena nowego zeszytu to 16zł.
Co weekend masz jednak promocje na starsze pozycje, zajrzyj bo właśnie jest jedna ;) (link jest na głównej sklepu). (wpis, niestety, nie zawiera lokowania produktu).

Marverla właśnie coraz mniej. Przez ostatni rok korzystałem z unlimited i
@krolik1337: aa i polecam też mocno comixology gdzie kupisz praktycznie wszystkie wersje cyfrowe komiksów. Mają niesamowite promocje, np. można było kupić wydania zbiorcze marvela za 89 centów :D

Normalnie ceny mają podobne do papierowych, ale cały czas są promocję, więc polecam śledzić. Ładnych kilkadziesiąt euro już tam wydałem ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiper602: dzięki śliczne, przeglądnę sobie :D ja z marvela dużo deadpoola I tak pierwsze 150 zeszytów spidermana. Irytowala mnie tylko ta nieliniowość fabuły, częste odwołania do tego czy tamtego zeszytu/serii, dlatego potem próbowałem krótszych, raczej skończonych serii spoza marvela, watchmen, 300, v jak vendetta, preacher, we3, fear agent, trochę saga :p
@krolik1337: Nie ma za co ;)
Dlatego unlimited jest dobry, bo możesz bez dodatkowych kosztów zajrzeć do innych serii jak potrzebujesz ;)

Ja deadpoola też, chociaż głównie w tej apce, więc na papierze mam tylko z dwa pierwsze tomy po polsku, całą mini serię You Are Deadpool i teraz pierwszy numer nowej serii ;) (średni tak btw.)

Jak saga i fear agent? Bo słyszałem dobre opinie i się zastanawiałem.

No i
@Kiper602: wypróbuję po wakacjach jak mi trochę kaski wpadnie, teraz sesja to i tak bym nie miał czasu XD Saga ma cudowne ilustracje, różnorodne postaci, rasy, ale szczerze to nie pamiętam dokładnie o czym była (jednym z głównych wątków było dziecko zrodzone z dwóch pałających do siebie nienawiścią ras i jakieś morderstwo w królewskiej rodzinie ) bo ponad rok temu czytałem, wtedy nie była skończona i po którymś tomie się zatrzymałem,
@krolik1337: K, dzięki, to tym fear agentem się zainteresuję. Teraz czekam aż wyjdzie pierwszy zeszyt WEATHERMAN, nie wiem czemu, ale kiedyś kojarzyły mi się, że mają podobną stylistykę jeżeli chodzi o rysunki przynajmniej (fabuła ma opowiadać o najpopularniejszym "panu pogodynce" na marsie, który ja się okazuje jest odpowiedzialny za największy atak terrorystyczny, który wybił większość ludzi. On sam nic nie pamięta).

Jak jeszcze korzystałem, to głównie z torrentów itp ;)