Wpis z mikrobloga

#drony
Mireczki moje drogie, zastanawiam się nad kupnem większego drona (miałem furibee f36). Fajnie byłoby się pouczyć na czymś większym z opcją nagrywania. Zaproponujcie coś amatorskiego na czym możnaby robić jakieś pierwsze nagrania na powietrzu. Budżet - max 300pln
  • 17
@karolk92: nie, ale taniej do nagrania czegoś się nie da. to najtańszy który uniesie gopro. a najtańszy który ma kamere z której wyjdą dobre filmy to chyba spark :P (nie no są oczywiście parroty ale cena jest pewnie taka jak bugs 3 + gitup + jeszcze troche)
@karolk92: nawet w bugsie trzesie kamerką, nie ma stabilizacji i każdy ruch drążka to niezłe machnięcie dla kamery. nie słyszałem o żadnym dronie który by był w dobrej cenie i nagrywał chociażby "jako-tako". niestety do robienia fajnych filów i super zdjęć jak to czasami się przewijają trzeba wydać trochę na drona. jak chcesz polatać sobie z widokiem z 1 osoby to ja do bugsa dokupiłem zestaw fpv za 120zł (mini kamerka
@karolk92 no to znosny stosunek do ceny ma yi lite albo 4k. Rodzaj znaczy fpv czy gopro? One służą do innych celow.
Ladowarka jest srednia ale laduje nia tez normalny pakiet turnigy. Mam w planach kupic imax b6, polecana w stosunku cena / jakosc
@karolk92 mam eachine tx02 i odbiornik podpinany pod telefon z androidem ktory wsadzam w gogle vr (rotg01). Sprawdza sie spoko, nigdy nir latalem na czyms lepszym ale predzej traci zasieg dron niz fpv. Jakos jest dosc slaba ale z tego co patrzyłem to fvp zawsze ma slaba jakosc