Wpis z mikrobloga

@Kuracyja: No moje gratulacje. Ale zapomniałeś, że cały czas stalkowałeś rafonixa i tak naprawdę Ty jesteś bardziej w dupie? Zapomniałeś jeszcze, o jednej, BARDZO ważnej rzeczy.

Zanim zaczęła się ta cała szkopka pod mcdonaldem, zalazłeś za skórę jego funfelowi- Boxdelkowi. Jako, że jest to jego funfel i niestety, chłopaczek ma takie zdolności i finansowe i znajomościowe, że robi sobie jakieś gale MMA z systemami PPV, więc na 10000% będzie miał lepszego
  • Odpowiedz
@Kuracyja nie przejmuj się, nie upubliczniles jego danych a gość pogrążył cie w internecie, walcz o swoje, jeśli sąd #!$%@? tego patusa to zostaniesz bohaterem. Nie daj sobie wmówić że to Twoja wina..
  • Odpowiedz
@Kuracyja: > Zanim zaczęła się ta cała szkopka pod mcdonaldem, zalazłeś za skórę jego funfelowi- Boxdelkowi. Jako, że jest to jego funfel i niestety, chłopaczek ma takie zdolności i finansowe i znajomościowe, że robi sobie jakieś gale MMA z systemami PPV, więc na 10000% będzie miał lepszego prawnika od Twojego. Dlaczego adwokat boxdila ma pomagać rafonowi? Bo podepną Twój filmik jako zniesławienie, za co będziesz musiał się bardzo mocno bronić zarówno
  • Odpowiedz
@Kuracyja: Stalkował, dostał liścia, podziękował i zniknął na 6 dni po czym strzelił z ucha. Wieje hipokryzja motzno. W tym momencie wydaje mi się że jesteś głębiej w dupie niż patonix.
  • Odpowiedz
@Kuracyja: Mam nadzieję, że byłeś przygotowany na to, że niektóre "prawilne" patusy będą Ciebie jechały tutaj za to, że jesteś rzekomo "konfidentem", ale to dobra decyzja. Choć moim zdaniem bez sensu, że o tym piszesz. Mogłeś po prostu to zrobić i tyle. I oczywiście za ten niby "stalking" kompletnie nic nie zrobią, nie ma co słuchać patologii, która jest wkurzona na współpracę z organami ścigania. Jak wiadomo każdy Sebastian jest prawilniutki,
  • Odpowiedz
@Hetter12x: Pewnie mama nie odpuściła i odpowiada za to całe zgłoszenie do prokuratury. @Kuracyja nie miał nic do gadania. Zgadzam się z @lwieserce95, z patolą trzeba walczyć, ale patolą tutaj w pierwszej kolejności jest to, co zrobił @Kuracyja stalkując tego człowieka. Wychowawczy strzał w pysk to nie jest patologia, krzywdy mu nie zrobił a była to reakcja na stalking i @Kuracyja zrozumiał swoją lekcję na początku, ale po interwencji mamusi
  • Odpowiedz
@OczywiscieZeNieKochamPolski: Jesteś zabawny. 1) Myślę, że o takim "stalkerze" to pomarzyłby każdy celebryta. 2) On nie dawał "wychowawczego strzału w pysk" za to niby "stalkowanie", tylko po prostu przez osobiste porachunki. Gdyby miał dawać każdemu takiego człowiekowi te Twoje wychowawcze strzały w pysk, to zabrakłoby mu życia. 3) To nie jest tak, że my w Polsce żyjemy w jakiejś dżungli i patusy są od tego, żeby wymierzać sprawiedliwość i bez wątpienia
  • Odpowiedz
@tky9: cała Twoja wypowiedź opiera się na deprecjonowaniu i ignorowaniu zjawiska stalkingu jakoby było nieważne i mało istotne. Co zupełnie mija się z prawdą i powie tak każdy, kto miał z tym do czynienia na swojej skórze a także każdy z minimum wyobraźni. I tak, stalking to jest większa patologia niż to, co zrobił Rafonix w odpowiedzi. Większą krzywdę wyrządził Rafonix temu dzieciaczkowi nagrywając video ze zdarzenia niż robiąc to, co
  • Odpowiedz
@OczywiscieZeNieKochamPolski: Nie, raczej opiera się na zdrowym rozsądku i widzę zagrożenie wtedy, kiedy ono jest, a tutaj ewidentnie takiego nie było.

Co zupełnie mija się z prawdą i powie tak każdy, kto miał z tym do czynienia na swojej skórze a także każdy z minimum wyobraźni


Otóż to, dlatego powtarzam: zapytaj jakąś pop celebrytkę, kim jest stalker, bo mam wrażenie, że trochę Ci się to rozmywa i uważasz, że ten Kuracyja
  • Odpowiedz
@tky9:

Nie, raczej opiera się na zdrowym rozsądku i widzę zagrożenie wtedy, kiedy ono jest, a tutaj ewidentnie takiego nie było.


Jest to przekroczenie ogólnie przyjętych granic i osoba, która się tego dopuszcza powinna i musi liczyć się z konsekwencjami.

Otóż to, dlatego powtarzam: zapytaj jakąś pop celebrytkę, kim jest stalker, bo mam wrażenie, że trochę Ci się to rozmywa i uważasz, że ten Kuracyja to jakiś groźny człowiek, bo spotkał
  • Odpowiedz
@OczywiscieZeNieKochamPolski: Aha, czyli dla Ciebie stalking to stalking i koniec tematu? Nie ma żadnych okoliczności pobocznych, tego, że trwało to zapewne godzinkę-dwie? Kim był "stalkowany" itd? Zdajesz sobie sprawę, że on ma około 500 stalkerów. Zdajesz sobie sprawę, że to gość, który w Internecie naobrażał już praktycznie każdego? Wiem, że napiszesz, że to bez znaczenia, bo stalking jest stalkingiem, ale bądźmy poważni.

Zresztą. Niech to rozstrzygnie sąd, a jestem przekonany, że
  • Odpowiedz