Wpis z mikrobloga

Kupiłem #mecool m8s pro+ i od wczoraj go próbuje jak mam czas. Najważniejsza dla mnie kwestia: w sklepie play nie znajduje mi aplikacji TVP sport, w ogóle bardzo okrojone są te aplikacje i mam wrażenie że jak do android tv, jest tylko TVP stream, które dodatkowo wczoraj jak włączyłem to na strimingu zrobiło mi freeza. Trzeba zmienić coś w oprogramowaniu?
#kodi #tvbox #androidtv
  • 17
@Siman: Sam używam tvp stream, na androidtv nie ma tvp sport, ale ten tvp stream działa przyjemnie, kilka razy faktycznie był freeze ale stop i play pomógł
@Siman: to wgraj androidTV, duzo przyjemniejszy w obsłudze, dodatkowe 20s do czasu bootowania są warte poświęcenia ( ͡º ͜ʖ͡º) a aplikacje pod pilot są dużo przyjemniejsze niż ich odpowiedniki w formie wtyczek dla kodi
@kodiwpigulce_pl: mam jeszcze pytanko odnosnie lakki, czy testowales moze emulator psp na tym sprzecie? czy nie przegrzewa sie jak szalony i co najwazniejsze czy jest to grywalne? a tak poza tym to widze ze musze sie zaopatrzyc w przynajmniej trzy karty pamieci i poinstalowac to wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@foleyk4t: nie grałem w nic z psp, głównie psx i snes i bardzo grywalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ja mam kilka kart bo non stop coś kombinuje ale głównie CoreELEC teraz używam i jak mnie najdzie ochota to odpalam coś na Lakka. Trochę się grzeje ale bez przesady. Miałem montować większy radiator ale nie chce mi się. :P