Wpis z mikrobloga

Witajcie mam pytanie do posiadaczy PSVR. Używacie je często czy tylko leżą i się kurzą? Jak możecie to napiszcie na jakiej konsoli z nich korzystacie Fat/Slim czy PRO. Fajna promocja ale jestem niezdecydowany. Pozdrawiam.
#ps4
  • 7
  • Odpowiedz
@emixx666: PS4 Fat, używam w miarę regularnie (kilka godzin tygodniowo na PSVR). Ostatnio mocno męczę Ultrawings, jest świetne.
Trochę ciekawych gier jest - RE VII, Until Dawn, Arizona Sunshine, DoomVFR, Farpoint, EVE: Valkyrie (w które utopiłem 150+h), WipEout OC (też kilkadziesiąt h, żeby przejść grę 2 raz w VR + wyścigi online), Rec Room, SUPERHOT VR, wspomniane już Ultrawings, ...
  • Odpowiedz
  • 2
@emixx666 Miałem i przez pierwsze 3 miesiące byłem zachwycony sprzętem. Niemal codziennie grałem przez jakiś czas w VR. Po ograniu najlepszych gier gogle poszły do pudełka i tam leżały kilka miesięcy aż do sprzedaży... Ogólnie polecam bo zabawa jest niesamowita, ale to jeszcze nie to. Za wcześnie trochę na VR. Jest to typowa zabawka na kilka godzin ale nic więcej. Używałem PSVR na Slimie. Jak masz jakieś pytania jeszcze to postaram
  • Odpowiedz
  • 1
@boryss Tak - brak gier jest największym problemem, ale niedobór mocy sprzętowej na pewno nie pomaga twórcom na rozwinięcie skrzydeł. Jeśli technologia nie zostanie porzucona (tak jak 3D) to za kilka lat będzie warto inwestować w VR. Na dziś trzeba to traktować tylko jako ciekawostkę/zabawkę.
  • Odpowiedz