Wpis z mikrobloga

Opublikowałem dzisiaj post, w którym wyśmiałem @Carrioner za manipulację, jakoby zarobił na filmie 1500 zł. Oczywiście, Carrioner mówił, że nie czyta wykopu, a już parę godzin później nagrał film w którym dalej bóldupi na moje posty XD -> znajdziecie go tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=adPz8rhGvL0

Tu zamieszczam w skrócie co mówi:

- mówiłem, że zarobiłbym 1500 zł, GDYBY Sbd stało po 3.4 USD, ale nie stoi, wiec hehe, ta se, hehe, fantazjowałem.

@Carrioner to fajny ten dlive, że sobie można tak HIPOTETYCZNIE zarabiać. Musi być fajnie żyć w świecie fantazji. To tak jakby ktoś poszedł do banku, na reklamie którego ktoś mówi, że oprocentowanie lokaty to może nawet 20%, a potem ci na miejscu mówią, że NO HIPOTETYCZNIE< bo tak naprawdę, to 0.5%, hehe, ale myśmy tak se, hehe, spekulowali, że MOŻE KIEDYŚ, hehe.

Ok @Carrioner, w sumie to się z tobą zgodzę - GDYBY SBD byt po 4 USD, albo ... po 400 USD< to byście z @siemankowitamwmojejkuchni zarabiali przyzwoite pieniądze.

A tak w realu to stoi po 1.7 USD więc fajne z was żebraki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weź ty się brodaty bóldupowcu do roboty, co?

Ale fajnie że dalej z zapartym tchem śledzisz vajkop ;)

#patostreamy #rafonix #danielmagical #carrioner
  • 5