Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do wykorzystania kupon na 30 dniowy catering dietetyczny. Ja go nie wykorzystam bo jest do 15.06 a wyjeżdżam z miasta :(
Oferta obejmuje dietę standard lub wegetariańską.
Z tego co pytałem w firmie to oferta jest ważna na terenie Krakowa i Katowic
#krakow #katowice
Zielonki dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie w piątek wieczorem
  • 39
@BotRekrutacyjny: tak to nie działa, jest też coś takiego jak metoblizm, ektomorfik, endomorfik, mezomorfik. Jak coś przytyłem, potem chwile odpusciłem to jakieś 2 dni chudłem z 3-4kg nic nie robiąc. Mój kumpel co znam go od przedszkola, zaczął ze mną chodzić i mniej mu zależało odemnie, ma praktycznie ten sam wzrost, ale nigdy nie miał problemu z przybraniem na wadze to miał 3 razy lepszy efekty, ja piszę o wieku około
@BotRekrutacyjny to jak wytłumaczysz fakt, że kiedyś jadłem jak najwięcej i gówno to dawalo, a teraz mam #!$%@?, jem napewno dużo mniej i waga mi rośnie. Po prostu metabolizm mi się ustabilizowal i nie wiem z czym tu się kłócić...
@vrohn: tym, że nie jadłeś powyżej swojego zapotrzebowania kalorycznego, a teraz jesz powyżej zapotrzebowania kalorycznego, zapotrzebowanie kaloryczne to nie jest stała, wróć do podstawówki na pszyrkę na temat o ciele człowieka, bo widzę, że nie masz pojęcia o tym jak funkcjonuje organizm ssaka
@BotRekrutacyjny: Ale tłumaczę ci, że ja jadłem "trochę na siłę" po prostu jadłem więcej niż mogłem i nie dawało to efektów... Co ma do tego biologia. Na pewno jadłem dziennie więcej niż moje bmi, bo trener układał dietę. Jadłem po prostu, że czasem czułem, że jem na siłę i organizm już nie chciał, bo byłem całkiem pełen. A ty mi piszesz, że nie jadłem mojego zapotrzebowania kalorycznego. Jesz na siłę i