Wpis z mikrobloga

@delo86: już tłumaczę. Nie raz ustępowałem miejsca starszej osobie, np. Pan z laską, widać że ledwo stoi, w tramwaju tłok i jest w #!$%@? gorąco. Wstaję, a TU JAKAŚ GRUBA #!$%@?*, KTÓREJ ZA CHINY LUDOWE BYM NIE USTĄPIŁ MIEJSCA #!$%@? SIĘ PRZED TYM CZŁOWIEKIEM KTÓREMU USTĘPUJĘ BO JEJ SIĘ NALEŻY I NIE PRZETŁUMACZYSZ ŻE TO NIE DLA NIEJ. Dlatego profilaktycznie, zanim wstanę mówię: "Pan z laską, proszę oto miejsce dla Pana,
@Prezydent_Polski

Ci mieli pełne prawo wyciągnąć wniosek, że lepiej jest nie ustępować miejsca osobie, która o to nie prosi, nawet jeśli istnieje prawdopodobieństwo, że osoba ta jest w stanie wyższej potrzeby.


Czyli wyciągnęli prawidłowy wniosek? Jak ktoś potrzebuje to poprosi i wtedy uprzejmym jest spełnić taką prośbę. A mówienie kobiecie gdy nie jest w ciąży że jest w ciąży jest jak powiedzenie wprost "gruba baba" i lepiej tego nie robić bo z
@TheRemedy: @MinnieMouse0: @Prezydent_Polski: ja tak robie czeston specjalnie jak widze takie ulane karyniska i mowie cos w stylu

niech pani sobie usiadzie, ja postoje, widze ze tu jakis 5 miesiac, to juz zaawansowana ciaza hehe

gnije nieziemsko w duszy to robiac bo zawsze moje cele wybieram dokladnie, nie 'ustepuje' randomom tylko obczajam ktora locha serio nie jest w ciazy tylko jest ulana i po paru dniach/tygodniach obserwacji na danej