Wpis z mikrobloga

Moi znajomi pytają mnie często "Dlaczego Dascoin?", uchylając przy tym kapelusza co jest oznaką szacunku dla mnie? No to odpowiadam im prosto: trzymajmy się faktów. Dascoin jako jedyna waluta hybrydowa świata - waluta przyszłości, oferuje całe środowisko DasEcosystem oraz mnóstwo innych wartościowych rzeczy: Das33, cykle, tokeny, możliwość obcowania z liderami internetu the Netleaders, kołczing najlepszych specjalistów ekonomii, np. Pana Dyrektora Jaca, Państwa Żukiewiczostwa w sandałach, a co najważniejsze koniec z pracą na etacie dla Was i miliona innych Polaków. I rzeczowo mówię: pokażcie mi kryptowalutę, walutę czy chociażby krypto, które oferuje to samo! Po drugiej stronie zazwyczaj cisza...

Zrozumcie w końcu, że na Dascoinie nie można przegrać, czy jak to mówimy żartobliwie w naszej strukturze "Dasprzegrać". Hihi to taki żarcik oczywiście. Po prostu: waluta hybrydowa to konieczność we współczesnej ekonomii i innych sektorach the marketing. Chyba nikt z was nie śmieje się z aut hybrydowych, które produkują największe firmy świata, też zresztą przygotowujące się do rozliczeń w Dascoin i w blokchain. A zwróciliście uwagę na swój paszport, to do tych, co podróżują po świecie? Na jakie kraje jest ważny? Wszystkie kraje świata! No właśnie, to jak Dascoin, też jest ważny na całym świecie a niektóre kraje o potężnych gospodarkach już planują jego wprowadzenie jako oficjalnej waluty np. Tanzania czy the Dubaj.

Także inwestować w licencje warto, warto także śledzić notowania na Coinmarketcapet, gdzie waluta typy hybrid of Dascoin każdego dnia się umacnia przynosząc kolosalne zyski biznesmenom wszystkich krajów świata. Nie ważne, czy mieszkasz w Grodnie, na Seszelach, w Merylend czy w Wadowicach, Dascoin jest dla każdego! Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

#dascoin
  • 1