Wpis z mikrobloga

Wy mnie koleżkowie tu nie obrażajcie i nie zastraszajcie więzieniem, bo ja się takich jak wy nie boję. Czy wiecie że największa na świecie strona z wycenami kryptowalut oraz walut hybrydowych przyszłości (jak Dascoin) czyli The Coimmarketcapo już niedługo może podawać kursy tylko w Dascoiun? Nie wiecie... A ja z niejawnych źródeł wiem, że jej dyrektorzy negocjują z Netleaders (liderami sieci), aby wszystkie rozliczenia i kursy podawane były właśnie w Dascoin. Skoro już wkrótce Dascoin zajmie miejsce Bitcoina na wszystkich giełdach świata i w rozliczeniach the cryptocurrency to o czym my mówimy. Kurs idzie to the moon, pociąg odjeżdża a ci co nie mają cykli i licencji mogą najwyżej płakać.

Powiem wam jeszcze, że z bardzo dobrze poinformowanych źródeł, prawie tak dobrych jak Państwo Damianostwo i Kasiostwo Ż., bo od samego Dyrektora Hodży wiem, że rząd USA rozważa w przyszłym roku wypuszczenia obligacji skarbowych denominowanych w Dascoin. I co? Tak wiem, zatkało, rozumiem. Tak już z hejterami jest.

I na koniec krótka piłka dla was: ile macie cykli i jaki frequensy lock? I co? Zero odpowiedzi. Tak myślałem. Przegryw zawsze zostanie przegrywem.

#dascoin #kryptowaluty
  • 10
  • Odpowiedz