Wpis z mikrobloga

@mchmjszk jak nie chcesz być assassinem tylko piratem to black flag. A jak chcesz się babrać w absurdach i po pewnym czasie nudzie to syndicate. Unity dla własnego zdrowia psychicznego możesz odpuścić xD
@mchmjszk: myślę, że tak, bo 1, 2 i brotherhood to jeszcze fairly good były i nawet się dobrze bawiłem – szczególnie w dwójce, takie trochę GTA we włoszech, tylko biedniejsze. a syndicate to już typowa ubigra naładowana do granic możliwości "kontentem", czyli mapa zasrana jest aktywnościami, a jakoś nie ma w tym miejsca na fabułę. przeszedłem tam tutka, a gdy w pierwszej misji fabularnej kazali mi odbijać jakieś dzielnice to wyłączyłem
@amozeinaczej: Co ty #!$%@? ze unity to syf wlasnie unity to powiew swiezosci w serii assaisn jak @mchmjszk: grał we wszystkie starsze to bf tez bedzie nudny juz coś jakby gral w stare ac tylko ze inna mapa jest a w unity za to jest lepszy system parkour wiecej ludzi jest na ulicach a to robi wrażenie i poprawiona mechanika jedyne co może mu sie nie spodobac to ze #!$%@?
@amozeinaczej: z Origins jeszcze poczekam aż cena spadnie, po tym jak kupiłem ufc 3 i fifę 18 za ponad 200 zł a po miesiącu były do kupienia za ~100zł obraziłem się i postanowiłem, ze nie dam za grę więcej niż 70/80zł ( no poza RDR i gdyby wyszły nowe GTA)
@cardiv: do Unity wróciłem ostatnio, pod koniec 2017 roku. Grałem w najbardziej aktualną wersję, i wyglądało to tak, że miałem cały czas podniesione ciśnienie przez to, że Arno robił co chciał. biegł gdzie chciał i odwalał jakieś kosmiczne maniany, na czele z bieganiem dookoła fontanny, bo system parkour był do dupy. O wpadaniu w ściany czy innych głupotach nie będę szerzej wspominał. Po prostu gra nie została ostatecznie połatana w zadowalającym
@amozeinaczej: Ja ci powiem że ja grałem jakoś na premiere na PC przy polowie gry zaczeły dziać sie dziwne rzeczy jak artefakty albo Program ac unity przestal dzialac to sobie odpuscilem tę grę ale do polowy gry gralo mi sie zajebiscie parkour trzeba sie nauczyc w tej grze bo tez na poczatku skakal gdzie chcial najlepiej to grac na padzie wtedy można dokladniej wycelowac skok i już gra sie miodnie