Wpis z mikrobloga

Ja tylko uprzejmie coś zauważę.

@Carrioner (znany także jako Don Ambasador) oraz @siemankowitamwmojejkuchni , znany także jako McDonald's Hooligan promują Dlive w celu aby platforma się rozwijała. Bo teraz wieje tam starym benisem.

Coś wam janusze byznesu wytłumaczę. Obecnie Dlive daje wam tą jałmużne za promowanie serwisu. Im więcej widzów, tym większy upvote z kryptoszeklami, które już w przypadku Rafonixa są śmiesznie niskie po prowizjach, podatkach, itp, a Carrioner to serio nie wiem z czego się utrzymuje, weź ty się do roboty jełopie haha.

Ale do rzeczy - wy promujecie im platforme za hajs. Pomyśleliście co by było, gdybyście SERIO ją rozpromowali i pojawiłoby się tam, dajmy na to, +10 takich jak wy?

Myślicie, że nadal dostalibyście taką samą jałmużnę? Otóż nie. Jeżeli dlive przeznacza, dajmy na to, 10k STEEM dolarów miesięcznie na "napiwki" dla was, to przy rozwiniętej platformie nie zwiększyłby tej kwoty - po prostu ta pula będzie dzielona na wszystkich znaczących użytkowników.

Jeżeli uważacie inaczej, to ruszcie głową jak silna byłaby inflacja STEEM przy większej ilości użytkowników. Biorąc więc pod uwagę to, co robi Dlive, macie przerąbane. Kopiecie dołek sami pod sobą.

Zresztą @Carrioner już to odczuwa, bo kiedy streamuje Rafonix, nie dostaje upvotów i ma coraz mniej widzów.

Taka to właśnie przyszłościowa platforma streamerska, essa.

#rafonix #patostreamy #danielmagical
  • 10
@eryk-polska: Skąd wiem co? Wiem jak działają krypto bo trejdowałem bardzo długo, wiem jak działa marketing bo pracuje w tej branży, wiem jak to się skończy bo mam zdrowy rozsądek i żyje już trochę na tym świecie.

Nie ma darmowej czekolady. I nie ma darmowych internetowych szekli.
@RafonRafonEssa: To nie tak, nikt nie przeznacza żadnej kasy tam. Żadnych 10k STEEM ani nic takiego. Głosy sa całkowicie darmowe, z uwagi na wielką moc reputacji Dlive jednym głosem może dać, aż 600-700 SBD. Nie traktuj tego jak kasy, a jak punkty doświadczenia, bo niczym innym to nie jest. Bierze się to całkowicie z powietrza (jak waluty FIAT w sumie) i Dlive nie płaci za to ani grosza.

Jak przyjdzie 10
@zygiboos: Heh piękny pokaz ignorancji, jeśli uważasz, że krypto bierze się z powietrza. Jeżeli Dlive TWORZY walutę, aby ją rozdać twórcom, to prowadziłoby to do inflacji wartości SBD.

Natomiast jeżeli oddaje tokeny ( a nie żadne punkty doświadczenia dzieciaku, jprdl, nie jesteśmy w twoim MMORPG), które posiada w swoich zasobach jako kreator, to tak, pozbyta się swojego zasobu o wymiernej wartości.

+10 punktów za to, że nie masz nawet pojęcia z
Steem akurat bierze się z powietrza, dokładnie 65 000 dziennie, jest dystrybuowane na zasadzie dowodu pracy, ale nei tak jak na innych walutach krypto, które trzeba kopać obliczeniami. To są fakty, jeżeli dyskutujesz z faktami to udowadniasz tylko, że tak naprawdę lubisz się kłócić nie dochodzić do prawdy. I samo Dlive nic nie tworzy. Człowieku nawet nie zbliżyłeś się do tego jak to działa, nawet w 0,001%.

Najprościej jak Ci to mogę