Wpis z mikrobloga

#gielda #pociagdozyskow Witam was serdecznie. Mam kupiony papier od cd projektu i jakiś czas temu wymieniłem z małą stratą 11 bit papier na playway. Teraz zastanawiam się jak kursy tych dwóch podmiotów mogą wyglądać za rok, półtorej o tej porze. Z cd projektem to naszły mnie dwie myśli:Jeżeli gwint wypali, to będzie bardzo dobrze, jeżeli podadzą info, że cyberpunk wyjdzie powiedzmy w 2019-też super. Jeżeli natomiast te obie sprawy się rypną, coś pójdzie nie tak to z małym zyskiem mogę je sprzedać teraz czy też czekać aż urośnie do e3 i pocisnąć. playway pomimo wpadki z agony, to uważam, że ma większe pole do wzrostów z tego tytuły, że co chwilę coś wypuszczają. Jakieś pomysły, przemyślenia?
  • 11
@Pix777: cdred urośnie mocno po e3 i wtedy będzie czas na zbieranie zyskow obstawiam cene 180 skoro juz do 160 podbili. Ogolnie kolego radziłby m uwazac z gielda bo zbliza w do nas wielkimi krokami krach - kiedy bedzie nie wiadomo ale nie radzilbym trzymac wysokotechnoligicznych spolek bo one dostana najmocniej po dupie. Spowolnienie w eu jest juz faktem wiec trzeba trzymac reke na pulsie
@Pix777: tzn ze Gwint wypali? Gra jest już na rynku od dwóch lat i dużo nie zwojowała, a zmiany jakie mają zajść na premierę raczej tego nie zmienią. Wg mnie zwała będzie po e3, za bardzo urosło pod to wydarzenie, dużo jest w cenach, będzie realizacja zysków. W perspektywie rocznej, półrocznej powinna być premiera cybera, więc urosnąć urośnie, pytanie czy gra spełni oczekiwania. 11bit raczej dużo nie urośnie, dołoży trochę po
@sage_Slav: Ale to ten mityczny Krach, który krąży w cyklu i trafia się raz na 10 lat? Czy ogólnie gamedev jest przewartościowany. Czy amerykanski FANG padnie i my rykosztem (w co wątpię). Czy Włochy nie wyrobią? Czy wojna cłowa USA vs Chiny?
@sage_Slav: To w ramach ciekawostki polecam dokument "All Watched Over by Machines of Loving Grace", jest tam fragment o giełdzie i botach na Wall street. Uważa się, że boty, czy właściwie algorytmy w połączeniu z interwencjonizmem państwowym zapewnią nam spokój.
Osobiście daleki jestem od hurraoptymizmu, ale w paranoję bym nie popadał, obecnie nikomu nie jest na rękę powiedzieć "sprawdzam".
@Pix777 z racji tego że też najwięcej kasy mam w ty cb spółkach podzielę się tym co myślę.

CDP pokaże na E3 cyberpanka. Nie idziesz na takie targi jak masz do pokazania tylko karty z gwinta.

11 bit raczej nie urośnie przez najbliższy rok znacząco.
Kurs raczej bądzie trochę skakał co kwartał jak podadza wyniki finansowe. Teraz skupiają się na DLC do Frost Punka które będą darmowe.

PlayWay co miało spaść po