Wpis z mikrobloga

@budus2 @koziol87 @Zaybatzu : WIem, że elektryka to główny mankament tych aut, ale z tego co zdążyłem się rozeznać duża część błędów po prostu pojawia się i znika. Na pewno jeśli zdecydowałbym się na zakup to w piewszej kolejności czyszczenie styków, ogarnięcie akumulatora no i pewnie ogarnięcie elektryka, który zna temat :P
Mam Stilo 3d z jtd od roku. Nic od tamtej pory się nie zepsuło, elektryka w porządku, spalanie super, fajnie przyspiesza, potrafi zapierdzielać :) generalnie polecam. Tylko przed ewentualnym kupnem sprawdzić dokładnie wszystko i dbać o akumulator.
@PanPietruszka: Tak 115km. 7700 zł, 2005 rok, z Włoch, 140k przebiegu (wysoce prawdopodobne) serwisowane w ASO, zostawione w rozliczeniu przez pasjonata ewidentnie takie się nam udało dorwać :D. 20k zrobione już nim więc jakby było łatane to by się posypało już chwilkę temu. Także moim zdaniem można dobry egzemplarz dorwać do 8k a pewnie teraz jeszcze taniej. 3d są dużo ładniejsze od 5d imho :D
@PiersiowkaPelnaZiol: No mi się super nim jeździ. Od lipca 2k19 regularnie robię 600km trasy z Poznania na Podkarpacie i ani razu mnie nie zawiodło, potrafi się zebrać kiedy trzeba, jedyne co mogę powiedzieć, to fakt, że czasem się potrafi włączyć z dupy jakieś ostrzeżenie, najczęściej BULB FAILURE REAR RIGHT FOG czy jakoś tak ( a żarówka świeci), ale znika za jakiś czas, i nie wiem czy to ten egzemplarz, czy wszystkie
@PiersiowkaPelnaZiol: W trasie jak nie cisnę zbyt mocno, to pomiędzy 5 a 6, miasto wychodzi jakieś 7,5. Jadąc szybciej jakoś tak nie zliczałam, ale mam porównania w czasach przejazdów tych 600km, że przy tankowaniu do pełna, czasem zostaje jeszcze paliwa na 350km ( bliżej 6h), a czasem świeci się rezerwa (4h 45 min), dokładniej nie powiem, zależy od tego jak ciężką masz nogę :)