Wpis z mikrobloga

Powiem wam jedno, naprawdę smuci mnie mentalność polskiego społeczeństwa, które hejtuje ludzi bogatych i błyskawicznie zarabiających na pasywnych inwestycjach siecio-internetowych. Współcześni bohaterowie, np. Pan Damian z Żoną Panią Kasią wyraźnie powiedzieli, że ich celem jest, aby wyrwać milion Polaków z etatu! Ci ludzie zasługują na szacunek a nie hejt! Szkoda, że Oni nie kandydują na żadne stanowiska, bo ja bym za nimi głosował. Tymczasem co dostają za swoją wizję? Obelgi i hejt. Mnie to przeraża.

Co do Dasa, to spokojnie, liczba cykli rośnie a przy moim frequensy lock (poniżej 5) ze spokojem przeliczam przyszły zyski. W naszej DasSpołeczności zresztą mamy takie powiedzonko: pokaż mi ile masz cykli i jakie frequensy lock, a powiem ci kim jesteś. Ile cykli ma Bitcoin, jaki ma frequensy lock...? No właśnie... Macie swoją odpowiedź.

Jadę zaraz na spotkanie ze swoim liderem struktury, ten facet jest niesamowity. Nie tylko pasywny w zarobku, ale też wciąga ludzi do struktury. Poza tym regularna siłka i zawsze nienaganny strój. Kiedyś może wam opowiem o naszej strukturze z Michem, Wolfgangiem i Mathiasem oraz Zygim (tak, działamy międzynarodowo). Ale to już na inny czas. It's my life.

#dascoin #mlm #zarabianie
  • 11