Wpis z mikrobloga

Jaki deck:
-do wbicia legendy
-żeby dawał radość z gry
-żeby można było pogłówkować
-żeby wygrywał z aggro badziewem

Jednym zdaniem szukam zamiennika dla Control Warlocka, którego Blizzard uwalił próbując znerfić Cubelocka.

#hearthstone
  • 14
@pauleta19: Polecam moją wariacje control maga:


Spełnia wszystkie warunki. Możesz zamienić toki lub akolite bólu (bardziej akolite, często leży na łapie bo więcej trafiam na controle niż na aggro) na Alanne, aczkolwiek ja jej nie lubię, więc jej nie gram. - na aggro w zależności od rozdania. Masz obszarówki to oponent raczej nie ma szans.
Nie masz żadnej - przegrywasz. Ciężko w takim decku nie dobrać obszarówek ale zdarza się ¯\_(ツ)_/¯
F.....n - @pauleta19: Polecam moją wariacje control maga:

SPOILER

Spełnia wszys...

źródło: comment_ZkEZROUXl3eJ3YHpZS9qXG2SFZx19LdY.jpg

Pobierz
@xyzzy:

Odd Paladynem trochę pograłem, ale to nie mój klimat. Dwa ostatnie miesiące wbijałem legendę Palkami więc chciałbym coś innego.

Control Warrior mi się nie podoba. Rzucanie tauntów w curve, a później rng fiesta z hero power Ragnarosa.

Control Warlockiem bym pograł, ale na hsreplay widzę, że po nerfach z tier 2 spadł do tier 4 i ma zaledwie 43% win ratio. Nie zależy mi aż tak na graniu najlepszym deckiem
@dante60-3:

Chcę tylko, żeby miał >50% win ratio na aggro decki. Recrut Hunter ma 36% win ratio na Odd Rogue czyli deck, który głównie wali w face. Porażki na takie decki dla mnie są depresyjne.

@peysowy:

Quest Priestem może kiedyś pogram. Wreszcie mógłbym Benka odkurzyć.

Gałązką Druidem grałem kilka miesięcy temu. Byłby spoko, gdyby tak mocno nie zależał od tego czy przeciwnik ma removal broni.

@mxj1337:

Questa Druida chciałem