Wpis z mikrobloga

@Carrioner ale ładnie pałkersona obrabiasz lordozie żeby tych jego paru gimbów na tym waszym śmiesznym biedo portalu cię oglądało...
Ten twój śmieszny film o lordozie można odwrócić dokładnie w twoją stronę ( ͡º ͜ʖ͡º) mówisz że oni mają podwójne standardy a ty jakie masz?
Wybielasz lordoze atakując ich tak jak oni wybielali tego typa rafalola i to ty mówisz że dobrze zrobił...
( ͡º ͜ʖ͡º) Typ którego content w 99% to hejt na inne osoby...a zarzucasz @Kuracyja że to hejter i prześladowca...śmiechłem
Więc czekam kiedy ustawisz się z tymi wszystkimi osobami które wyzywałeś żeby sprzedały ci ojcowskiego liścia skoro to popierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak się sprzedać za paru gimbów na kanale.( ͡º ͜ʖ͡º) a kiedyś minimalnie cię szanowałem...
Już ten pałkerson teraz jest wiarygodniejszy niż ty a tak go zawsze jechałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) beka z ciebie...
#carrioner #patostreamy #lordoza #rafonix #danielmagical
  • 14
@Pierogowy_Imperator: dla ciebie to przypał? jak on za to nie pójdzie siedzieć, dostanie grzywnę, zawiasy (o ile dostanie) i na tym się to skończy. Po za tym, po #!$%@? się patologią zajmujecie? czego oczekujecie? rozmowy? było wiadomo, że tak się skończy. (ale nie każdy myśli głową, a internetem)
@MatkaTeresa: No skoro to dla ciebie to nie jest przypał to czemu lordoza tak płacze na tym streamie i nieudolnie stara się wybielić
( ͡º ͜ʖ͡º) z jego ułomnością to jeszcze się właśnie pogrąża tym co gada teraz na streamie...
Gural też był taki cwany do czasu aż dostał zakaz streamowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ty czym się zajmujesz że tu
@Pierogowy_Imperator: nudzę się, czytam sobie wykopki :) wybiela się, bo ludzie tego chcą- ciągnie temat dla oglądalności, czy to nie dziwne? jakby się obsrał, to by nie wykorzystywał tego tematu, on wie co mu grozi, ale nadal to ciągnie. Gural to co innego, inna bajka, inny temat. Za liścia iść na policje, jak dla mnie zero honoru własnego. Zaczepiał, dostał lepa - koniec tematu, ale to jego sprawa co zrobi, a
@MatkaTeresa: Jak dobrze sprawdzisz to jest parę filmików na lordoze gdzie mógł się honorowo zachować gdy kolesie jego postury mieli do niego problem a nie chłopak który wygląda jak 15latek...jakoś wtedy nie udawał kozaka...
Dla mnie bez honoru jest lordoza i to od dawna a te jego napinki na streamach przed dzieciakami to nawet już nie są śmieszne...
Polecam poczytać komentarze od prawników pod tymi postami na omzrik jak go wypunktowali
Wiesz co mi przypomina taką sytuacje? gdzie masz dwóch braci, jeden młodszy (wredniejszy) i starszy (mądrzejszy) ten młodszy zawsze broił ale zwalał winę na starszego, kto obrywał? starszy od rodziców. Myślisz, ze jak ktoś waży 40kg to nie może komuś krzywdy zrobić? mylisz się. Nigdy nielekcewasz swojego wroga! Jeśli chłopaczek szukał zaczepki to ją dostał tak a nie inaczej, mógł przyjść z kolegami, albo nie przychodzić? a najlepiej by siedział tam i
@MatkaTeresa: Dobra ty masz swoje zdanie ja mam swoje i myślę że szkoda czasu na dalsze wymienianie się argumentami
( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dzięki za spoko rozmowę bez ciśnienia i spin jak to większość fanów lordozy robi...
Szkoda że popierasz takiego typa który jest zaprzeczeniem wszystkiego o czym piszesz ( ͡º ͜ʖ͡º) ale co zrobić
Pozdro
@MatkaTeresa: Tylko zauważ, że gdy Rafon do niego podchodził to Kuracyja nie startował z łapami do niego tylko siedział spokojnie a to oznacza, że nie chciał się z nim bić się a tylko chciał z nim pogadać.