Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: mała poprawa, tak nie mówią osoby, które #!$%@? zarabiają, tak mówią osoby, które kradną, oszukują, pożyczają i nigdy nie oddają. "przecież to tylko 50 złotych, no co Ty hehe, rok temu pożyczyłem/am a Ty jeszcze to pamiętasz w ogóle hehe?". a jak poprosisz o oddanie, to "no, jutro robię przelew". xD
  • Odpowiedz
aleś jest dzieciak, to tylko 10 zł.


@PiersiowkaPelnaZiol: Bo 10zł to nie pieniądze. Jak z kims pójde na piwo i mu postawię ze 2 piwka, to nie mam bólu dupy o to że wydałem te 10zł na niego. Licze co prawda że kiedyś się odwdzięczy, ale nie liczę się co do grosza, no najwyżej nigdy więcej mu takiego piwka nie postawię :)

No ale u OPa sprawa jest inna, bo dorośli
  • Odpowiedz
@kaef_v2: Ale co to za problem? Tu nie piszesz pięknych utworów literackich, nie musisz dbać o czystość i piękno języka. Interpunkcja? Uproszczona, czemu nie. No i to przyspiesza rozmowę, szybciej się tak przekazuje informacje i nie traci się uwagi drugiej osoby.
Dokładnie ja powiedział @kosonanspoznawczy: to dobry styl na luźne wymiany myśli na fejsie.
  • Odpowiedz
Ta różowa to niezła księżniczka. Tu nie chodzi o 10zł czy 100zł, ale o proste zasady społeczne: nie płacisz, to albo niech zrobi loda albo niech wypier...
  • Odpowiedz
Masa normalnych dziewczyn tak robi.


@krne: Nie pisz tak, bo zaraz rycerzyki i różowe cię zjadą, że nie, że "nie wiedzą gdzie wy takie znajome znajdujecie". No a jest tak jak piszesz, masa normalnych różowych próbuje zrobić, nawet ze zwykłego kumpla (a nie betaorbitera) frajera. Ja miałem kumpelę z którą znałem się 8 lat, normalna dziewczyna, żadna księżniczka. Przez pewien czas mieszkałem w akademiku i miałem dodatkowe łóżko. W pewnym momencie
  • Odpowiedz
@krne Też to właśnie zauważyłem. Są takie cwaniary, które myślą, że jak są kobietami to mogą sobie na wszystko pozwolić i zawsze im ujdzie płazem. Będą się uśmiechać, rzucać ładne słówka, dawać jakieś nadzieje tylko po to, żeby wykorzystać człowieka do końca.
  • Odpowiedz