Wpis z mikrobloga

jak najlepiej rozplanować sobie treningi aby za 3 tygodnie na imprezie być wypoczęty, pełny sił i bez dużej ilości wody? Ćwiczę pon-środa-pt i myślę żeby w ostatnim tygodniu wyrzucić jeden trening i zrobić np wt-czwartek, jak myslice?
#mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@kaskkask: Mówisz o imprezie w sensie jakichś zawodach czy po prostu idziesz chlać? xd Bo jeżeli zawody to w tygodniu w którym masz impreze to w poniedziałek/wtorek robisz ostatni trening
  • Odpowiedz
@kaskkask: Jak nie robisz tego zawodowo to czym Ty się przejmujesz? A jeżeli chcesz być gotowy na picie to w czwartek ostatni trening. A z rana w piątek zacznij ładować się witaminą C a w trakcie picia staraj się pić sprite ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaskkask: Myślałem,że w piątek zaczynasz. Zasadniczo nie powineneś być w sobotę zmęczony ale ja tam nie widziałem planu i stazu. Zrób tak to ostatni trening w czwartek (czyli trening 1 oraz 2. trzeci odpuszczasz) a wit C pozwoli Ci wypić o wiele więcej :D A sprite pozwoli obudzić Ci się z mniejszym kacem lub brakiem
  • Odpowiedz
@kaskkask: Dawek nie znam ale jak byłem chory w piątek a miałem ostrą impreze wieczorem to ładowałem od rana co pare godzin rutinoscorbin. Musisz popatrzeć jakie są maksymalne dawki bo może Cię przeczyścić xd
  • Odpowiedz