Wpis z mikrobloga

Co do #!$%@?

Zamówiłem 17 maja tablet (#chuwi Hi9 Air), miał zostać wysłany do 25.05. Piszę wczoraj na czacie czemu ciągle nie wysłany, w odpowiedzi od "konsultantki" dostaje screena z aktualną ofertą na stronie gdzie jest napisane "ships between tam nie wiem 8-11 czerwca" i hasło "to Pana termin wysyłki". No #!$%@? mać rly? Za miesiać nowego screena mi wyślą z datą w lipcu? No to mówię że #!$%@?ę, rezygnuję. Ona że moje zamówienie zostało anulowane. Wiecie co? Nie zostało. Ciągle jest aktywne. Dodatkowo jest opcja wysłania transkrypcji z rozmowy, podałem maila na gmailu i #!$%@?, nie przyszło. Dzięki #gearbest, nie polecam, 0/10.

#gearbest

Wołam @GearBest_Polska - weźcie się ogarnijcie.
  • 9
@KaroleKKV: ale trafiają się takie kwiatki. Kupujesz dziś, masz termin np: 10.06-15.06. Czekasz miesiąc, a oni nadal mają towar i sprzedają. Masz wtedy np: wysyłka 10.07-15.07 I wysyłają towar 20.07. Miałem tak z bateriami lipo, ale w końcu wysłali. LF..CN ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może nie zawrócą i dojdzie.. Po prostu GB ma nadal po "remoncie" burdel, czy to z czasem wysyłki - czy towaru. Ale z
@radosss: Nie wiem jak tam miałeś w domu, ale gearbest powinien ci dac nauczkę i bys kurna szanowal sklep. Na ich miejscu to moglbym Ci co najwyzej sprzedac kopa w dupe. Szanuje ich podejscie do takich cebul.