Wpis z mikrobloga

@LocaJohny: byłem 5 razy, nigdy nie słyszałem o jakiejś kradzieży czy innych nieprzyjemnych sytuacjach ze strony festiwalowiczow. Dla zwiększenia bezpieczeństwa jakieś mniejsze bardziej cenne rzeczy, które nie chcesz brać ze sobą na koncerty możesz włożyć do torebki foliowej i wrzucić pod namiot, wtedy nawet jeśli ktoś zrobiłby Ci wizytę w namiocie, to i tak ich nie znajdzie. Jeśli chcesz wnosić alkohol na pole namiotowe, to musisz się wykazać odpowiednią pomysłowością, bo
@LocaJohny: bardzo pozytywnie, jest bezpiecznie i odkąd jeżdżę, nigdy nie słyszałem o kradzieżach, ale wiadomo - zdrowy rozsądek :)

Kolejki do pryszniców najmniejsze wcześnie rano albo jak już otwierają bramy festiwalu.

Browary z grupy Żywiec można wnosić, mocniejszy alkohol warto przelać chociaż często sprawdzają czy nakrętki nie są odkręcone :)
@LocaJohny: jest poprzecinane alejkami, ale nigdy nie miałem problemu z trafieniem z powrotem ;) warto mieć latarkę (nawet telefonowa) chodząc w nocy, No i uważać na linki napinające czarnego koloru ;)