Wpis z mikrobloga

1.Gdzie najtaniej wyrwę LDFG? Może być używka.
2.Jeżeli zakupię kierownicę, będę potrzebował śrubek do przymocowania jej do biurka?
3.Duża jest robota z wyjmowaniem kabli? Chciałbym pojeździć sobie 2-3 godziny, by potem móc zdjąć bez problemów kierownicę i położyć wraz z pedałami i skrzynią do pudła.
#kierownice #simracing
  • 6
@#!$%@?:
1) Zwykle Olx, ale czasem nawet i tu się coś znajdzie. BTW. zamiast LDFG szukaj DFGT ;)
2) Nie, w bazę kierownicy wbudowane są zaciski, jeżeli masz płaski blat to powinno być ok.
3) Zależy co to jest dużo roboty, kilka minut to zajmuje, mi się nigdy nie chciało i po prostu odkręcałem kierę od biurka i kładłem obok kompa, nie trzeba się potem pałować z podłączaniem. No i żeby to
@#!$%@?: AC to chyba teraz średnio się opłaca, niedługo (ze 2 miesiące?) wychodzi kolejna część - Assetto Corsa Competizione, jak nie masz kasy na obie gry to chyba warto poczekać a przez ten czas możesz sobie obczaić prawdziwe ściganie w iRacing - abonament i podstawowy content na 3 miesiące kosztuje z kodem $5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dj_sasek: @#!$%@?: Kilka dni temu kumpel kupował AC na g2a klucz steam podstawkę za 21zł. Wszystko działa. DLC tez pewnie jest tam w dobrej cenie, a jak nie to poczekać na promo.