Wpis z mikrobloga

Iiiii haha! ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ʕ '
Tylko takie podwodne, więc bardziej:


Znacie jakieś studio graficzne lub #gamedev o które mogłabym się zahaczyć, jak już skompletuję sobie lepsze portfolio?
Dodam że chodzi bardziej o region #slask

Teraz szykuje mi się mini-urlop, więc przyłożę się trochę do tabletu, bo jestem na etapie zmiany programu z mojego poprzedniego na 'zdjęciosklepa' [cuda na kiju Panie, cuda!]. Ale już powoli 'ogarniam tę kuwetę', więc idzie fajnie.

Znam już kilka studio, ale nieraz na wypoku dowiadywałam się o rzeczach o których nie miałam pojęcia, więc może się okaże że jest jakieś o którym nie wiem. Nie musi być duże [bo te duże to chyba właśnie znam...] , może być malutkie, nawet jedno/kilku osobowe, ważne by mnie chciało. ()
Na pół etatu, ćwierć, jedną ósmą, podasystenta juniora juniora, cokolwiek, byle coś robić.

Zdalnie niby też pasuje, ale nie dla żółtodzioba, który maluje i projektuje, a jedynie co napisał w C++ to kalkulator na uczelni...
Wolałabym aby ktoś mnie douczał bezpośrednio, więc interesuje mnie głównie ten rejon śląski, aby sobie gdzieś ewentualnie co jakiś czas podjeżdżać, a wiem że tu nie ma aż takiego wyboru jak np. w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, więc muszę ratować się każdym możliwym sposobem wyszukiwania. A sądzę że wykop wcale nie jest takim złym miejscem do tego, bo tu sporo szpeców z różnych dziedzin siedzi, więc może warto też zawczasu zapytać.

#tworczoscwlasna #digitalpainting #grafika #grafikakomputerowa
Pobierz Scooterek - Iiiii haha! (つへ ͡° ͜ʖ ͡° )つへ ʕ '⚆つ
Tylko takie podwodne, więc bardziej: ...
źródło: comment_x3bFf0n0CPryHl5xYUrUUgqDHwrD83FB.jpg
  • 17
@Scooterek: Fajne :) Na śląsku jest studio, które zajmuje się casualowymi przygodówkami point'n'click z ręcznie malowanymi tłami, tylko kurde uciekła mi nazwa, bo bardzo dziwna jest - co ciekawe w Polsce prawie nie znane. Tak na szybko nie mogę znaleźć.
@Scooterek: Wiem, że ostatnio znów mieli nabór bo coś tam przy nowych projektach grzebią więc dobijaj się i nie odpuszczaj zwłaszcza, że profilowo pasują do tego co oczekujesz a i przez dwa lata znacznie pewnie podbiłaś swoje umiejętności, podejrzewam.
@Centuri0n: No ok, przekonałeś mnie, trudno nie było, bo masz rację - to było bardzo dawno temu, ja trochę poćwiczyłam, zmieniłam program w którym pracuję, a oni może nauczyli rekrutację, aby sprawdzała też folder ze spamem. ( )

Pracuje tam moja znajoma ze studiów, ale po takim czasie jaki minął, to raczej już mnie nie pamięta, a nie jestem takim chamem aby się odzywać do kogoś
@Scooterek: No to trzymam kciuki, żeby odpowiedzieli, po weekendzie a nie za dwa lata. :) Zacne portfolio. Pozdrawiam.
Taka moja rada jak chcesz się wbić do jakiejś firmy za wszelką cenę aplikuj na inne stanowisko np testera zazwyczaj testerzy otrzymują szansę dłuższej współpracy gdy wykażą się talentami.
@Centuri0n: Testowanie gier nie wygląda tak fajnie jak można wnioskować. :D
Nie gra się dla samego grania tylko szuka dziur, bugów i błędów.

Ale tego typu rzeczy też lubię, w sumie od małego się cieszyłam jak udało się wejść gdzieś gdzie się teoretycznie nie dało, jak coś umyślnie zbugowałam czy odkryłam że robiąc daną rzecz będzie mi łatwiej grać, więc może to też jest dobry pomysł. ( ͡ ͜
@Scooterek: No ja doskonale wiem jak wygląda testowanie gier, albo raczej testowanie konkretnych funkcjonalności aż do porzygu. Właśnie ludziom się wydaje, że to jest takie super zajęcie a tymczasem człowiek się tyle nagra w jakiś element, że zwyczajnie ma dość.

Co innego odpalić grę i przejść sobie a co innego sto razy dziennie sprawdzać czy np bohater poprawnie wsiada i zsiada z konia w różnych sytuacjach.

Tak mam też wrodzony talent
Pobierz Centuri0n - @Scooterek: No ja doskonale wiem jak wygląda testowanie gier, albo raczej...
źródło: comment_e8hT7blOj7GtsPrsfLmvSIBah9DCbmO6.jpg
@Scooterek: sam teraz szukam pracy w gamedevie jako 2d artist, miałem ostatnio rozmowę, ale niestety poległem na technicznych aspektach tej pracy i teraz czytam jakies ksiazki o game developerce. Od siebie mogę powiedzieć, że kluczową kwestią jest portfolio i stylówka, i jak podoba mi się twoja kreska to twoja stylówka jest dosyć specyficzna, choć zakładam, że warsztat masz dobry, to jednak polecam odświeżyć portfolio. Pokaż, że jesteś wszechstronna, w dobrym portfolio