Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie!

Wróciłem do HSa po jakimś roku albo i dłużej przerwy. Wcześniej sobie grałem krótko, więc praktycznie żadnych kart nie mam. Poczytałem trochę o nowym dodatku, pooglądałem streamy / poradniki na yt i nie mam możliwości sobie wycraftować żadnej fajnej talii - nawet na budżetowego tempo mage'a od MKRR3 mi nie starczyło pyłu, chociaż sobie tam zamieniłem 4 karty i jakoś to daje radę, no ale jedną talią trochę słabo grać, bo nawet zadań nie mam jak robić. Dzisiaj chciałem zrobić zadanie, zaczynam grę druidem - jakimś na standardowych kartach, no bo brak innych i co? Druid z Hadronoxem no i ggwp ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kolejna sprawa to to, że nigdzie nie mogę znaleźć jakichś list decków totalnie dla nowych graczy, nawet jeśli szukam budżetowych, np z witchwood to powiedzmy one i tak kosztują z 1k pyły, więc nieosiągalne. Co byście poradzili? Albo poradźcie skąd sobie wziąć listy decków totalnie standardowych?
#hearthstone
  • 11
@Devih Dzienne zadania możesz robić ze znajomym, żeby szybko pozwolił ci wygrać. Jeśli nikogo nie masz, to załóż drugie konto, odpal na drugim urządzeniu telefonie/tablecie zwyzywaj sam siebie, będzie jeszcze szybciej, bez problemu, każdą talią.
@Devih: W sumie złożysz budżetowy deck, ale nie wiem czy to tak naprawdę coś da. Wydaje mi się, że nawet na 20 randze ludzie już tier 1 deckami grają. Jeżeli BARDZO chcesz grać, to bez wydawania pieniędzy z obecną strukturą HSa (3 dodatki na rok), będzie naprawdę ciężko.
@Devih: mówi Ci to gracz hsa od bety (rok temu przerzuciłem się na gwinta definitywnie). W gwincie nie będziesz miał problemu z szybkim uzbieraniem grywalnych kart. Do tego rng jest o wiele mniejsze i liczy się bardziej umiejętność myślenia gracza niż bezsensowne wyrzucanie kart. Warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)