Wpis z mikrobloga

  • 1
hej wykopki. jaką polecacie siłownię w Szczecinie gdzie nie będzie tłoku i kobieta będzie mogła sobie w spokoju poćwiczyć, bez wzroku napalonych chłopów? ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdzieś okolice centrum #szczecin #silownia #fitness
  • 28
  • Odpowiedz
@ruszcz: a co chcesz konkretnie ćwiczyć? W sensie, interesują cię bardziej maszyny, wolne ciężary, salka fitness, sprzęt do kalisteniki?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@whoru sama nie wiem. chcę po prostu zrobić płaski brzuch i podnieść pupę i wyszczuplić nogi. nie wiem na czym i nie wiem jak bo się na tym nie znam. ale myślałam o sprzęcie typu orbitrek czy inne podobne których nazw nie znam xd
  • Odpowiedz
@ruszcz: no to najlepiej będzie poćwiczyć siłowo, ale pewnie Ci się nie spodoba (jak większości różowych, które namiętnie okupują maszyny bez większych efektów). Orbiterek niezbyt pomoże w tym czego oczekujesz. W każdym razie, jak w centrum to chyba najlepiej Calypso w galaxy (sporo dziewczyn jest to i może swobodniej będziesz się czuła), a jak nie to może Universum przy Wojska Polskiego (sporo ludzi w godzinach 16-19, a tak to luźno
  • Odpowiedz
@ruszcz ją chodzę do mcfit i nie ważne czy idziesz o 10 rano czy 1 w nocy cały czas sporo ludzi, ale w porównaniu z fitness point na Turzynie, jest przynajmniej sporo sprzętu chociaż powierzchnia dużo mniejsza.
  • Odpowiedz
@rwski No ja też najczęściej jestem w Galaxy, to też zależy gdzie ćwiczysz, czy na wolnych ciężarach czy na tych wszystkich sprzętach. Jak dla mnie tłoku ram nie ma, najlepiej iść samemu zobaczyć jak to wygląda
  • Odpowiedz