Wpis z mikrobloga

Mam na koncie #betclic oraz #expekt łącznie prawie tysiąc złotych wygrane jeszcze przed wejściem w życie. Ponieważ są to jednak już bukmacherzy nielegalni w naszym kraju, nie za bardzo mogę te pieniądze wypłacić. Zdałem sobie z tego sprawę kilka miesięcy temu i uznałem, że poczekam - może zmieni się #prawo, może firmy te będą w Polsce legalne.

Dostałem dziś jednak maila, że w związku z brakiem aktywności na koncie przez więcej niż 365 dni, będą mi od teraz pobierać 5 euro z konta miesięcznie. No to czekać już nie mogę, kasę muszę albo wypłacić (tak byłoby najlepiej), albo wykonać jakiś zakład. Pytanie brzmi: co robić? Czy jest jakiś sposób by legalnie te pieniądze wypłacić? Jeśli nie, to czy za samo granie u wyżej wspomnianych bukmacherów narażam się na jakieś kary?

Pomyślałem żeby postawić minimalne pieniądze na jakiegoś pewniaka i w ten sposób 'aktywować' konto na kolejny rok, w dalszym ciągu czekając na rozwój wypadków. Mądre to czy są lepsze opcje?

#bukmacherka #pytaniedoeksperta
  • 6
@grasman: Oj, nie chodzi o monitoring wysokości przelewów tylko o to skąd przelewy idą. Jeżeli nadawcą przelewu jest firma bukmacherska z grupy "nielegalnych bukmacherów" to jest teoretyczna szansa, że gość będzie miał nieprzyjemności nawet przy przelewie 1 pln.
@Patriot ecopayz, zamiennik skrilla od jakiegoś czasu, uzywam i polecam, do konta możesz wziąć kartę

Graj spokojnie, sam mam tak ciągle aktywne konto i puszczam zakłady, gówno Ci mogą zrobic ;)