Wpis z mikrobloga

Mirki.. Co tu się odjaniepawliło to nie jestem w stanie pojąć xD Zaczęło się od zwykłej, handlowej niedzieli. Akurat kończyłem robić zakupy i ustawiałem się do kasy. Wiadomym jest, że zgodnie z 69 prawem Murphy'ego im kolejka dłuższa tym większe imbecyle w niej stoją, tym więcej jest pytań do kasjerki, która odpowiedzi nie zna i tym częściej są jakieś problemy. Wcale się nie pomyliłem. Tym razem poziom absurdu, cebuli i nowoczesnego społeczeństwa został przekroczony w każdej skali! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A więc po 15 minutach stania w kolejce do kasy (co ważne- akcja miała miejsce w Biedronce! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) przede mną była już tylko madka z dzieckiem, jakaś dziewczyna i ja. Kasjerka akurat kończyła skanować zakupy madki z dzieckiem, a że jakaś promocja to mówi, że są naklejki z piłkarzami do zbierania. Wywiązał się taki dialog: [K]- kasjerka, [M]- madka, [D]- dziewczyna:
K (zwraca się do chłopczyka)- Noooo! Ty na pewno zbierasz te naklejki z piłkarzykami, prawda? Z Ciebie taki duży chłopczyk i pewnie interesujesz się piłką nożną!
M- CO?! Czy ty śmiesz określać płeć mojego dziecka?! Co to w ogóle za uwagi?! Moje dziecko samo zdecyduje kim chce być!
K- Przepraszam panią ale wydawało mi się po prostu, że pani synek będzie zainteresowany tymi naklejkami.
M- To żałosne! Moje dziecko nie będzie zbierało żadnych pierd@lonych naklejek! Może jeszcze jakieś lalki i samochodziki nam wciśniesz?!
K- Bardzo panią przepraszam, nie to miałam na myśli.
Wtrąca się D- Ja z chęcią wezmę te naklejki jeśli pani ich nie chce. Identyfikuję się jako 30 letni mężczyzna i naklejki z piłkarzami mnie wręcz podniecają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M- CO?! Ty jakaś popierd@lona jesteś?! Nie oddamy Ci tych zasranych naklejek, bo są NASZE! Jakaś gówniara nie będzie mnie pouczać!
K- Ekhem, Jestem mężczyzną jak już mówiłem. Także, bierze je pani, czy już wychodzi? Czuję się w tym momencie przez panią dyskryminowany!

Madka zapowietrzyła się, wzięła zakupy (wcześniej płacąc) i wyszła.

Zakupy w Biedronce to coś co kocham <3

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #biedronka #gownowpis #madki
  • 5