Wpis z mikrobloga

  • 1
#aparat #fotografia
Potrzebuję pomocy, bo w sumie wypadłam z obiegu. Tak sobie pomyślałam, że przydałby mi się kompakt w stylu Canona g9x, bo lustrzanki nie chce mi się zawsze zabierać ze sobą, bo jest nieporeczna. A telefon xiaomi pomimo mojej wielkiej miłości, nie robi dobrych zdjęć.
Co w okolicach 1,5k polecacie? Poręczne, które zadowoli mnie, uzywajacej od wielu lat lustrzanki? Spoko byłoby, żeby miał WiFi i Bluetooth.
  • 12
  • Odpowiedz
@biuna te plaskate obiektywy do bezluster wcale jakoś dużo miejsca nie zajmują, a zyskujesz jakość optyki, bo wiadomo co sobą przedstawia mały obiektyw w kompakcie. No i tu masz matrycę APS-C, a nie jakieś maleństwo w kompakcie. Ja bym szedł w stronę bezluster, nawet kosztem odrobinę większego sprzętu, zwłaszcza że nadal będzie to duuuuuzo mniejsze niż lustro :). Masz tu focię aparatu z góry, dla skali piwo i radiotelefon :D. Ja uważam,
AdamFrey - @biuna te plaskate obiektywy do bezluster wcale jakoś dużo miejsca nie zaj...

źródło: comment_Dby1FiKFaaMcP3fEdCqu9Xyatj1q59z2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@biuna jakbyś mogła jeszcze trochę powiększyć, to brałbym w ogóle A6300, ale to już spora różnica. Tak czy siak A6000 będzie super, sam bym kupił chętnie coś z tej serii, gdybym nie miał tego maluszka od Samsunga.
  • Odpowiedz